Nowa nawierzchnia w sochocińskiej hali sportowej • Aktualności • Urząd Gminy Sochocin

Galeria (1)

Nowa nawierzchnia w sochocińskiej hali sportowej

21 listopada 2017, 9:34 | Informacje z gminy

Hala sportowa w Sochocinie zyskała nową nawierzchnię. Na nawierzchni hali wykonano linie boisk do piłki ręcznej, piłki nożnej, siatkówki i tenisa. W obiekcie wymieniono także stary sprzęt sportowy i zamontowano nowe piłkochwyty.

Nowa nawierzchnia sportowa ma właściwości amortyzujące, co z pewnością znacznie poprawi komfort gry i bezpieczeństwo uczniów oraz zawodników. Odznacza się wyjątkową trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie.

Podłoga obiektu przy ul. Szkolnej dawno nie prezentowała się tak dobrze. Prace remontowe prowadzono w ramach projektu pn. „Rozwój szkolnej infrastruktury sportowej w gminie Sochocin”, a ich całkowita wartość wyniosła 264 623,07 zł brutto. Wykonawcą była firma Flexfloor z siedzibą w Olsztynie.

Warto przypomnieć, że projekt na który Gmina Sochocin uzyskała dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Rozwoju Szkolnej Infrastruktury Sportowej w wysokości 625 500,00 zł brutto, obejmuje realizację łącznie pięciu zadań: budowę boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Kołozębiu i w Smardzewie, remont hali sportowej, remont boiska wielofunkcyjnego oraz montaż siłowni zewnętrznej przy Publicznym Zespole Szkół i Przedszkoli Samorządowych. Całkowity koszt inwestycji wyniesie 1 269 950,00 zł.

Galeria (2)Galeria (3)Galeria (4)Galeria (5)Galeria (6)Galeria (7)
© 2017 Urząd Gminy w Sochocinie | Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)