Oficjalne ślubowanie pierwszoklasistów. • Aktualności • Urząd Gminy Sochocin

Galeria (1)

Oficjalne ślubowanie pierwszoklasistów.

13 października 2017, 9:06 | Informacje z gminy

W dniu 11 października pierwszoklasiści z terenu Gminy Sochocin złożyli oficjalne ślubowanie i zostali przyjęci do grona uczniów. Uroczystości rozpoczęły się w Szkole Podstawowej w Kołozębiu , następnie w Szkole Podstawowej w Smardzewie i na końcu w Publicznym Zespole Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie.

Wśród zaproszonych gości oprócz rodziców dzieci i lokalnych władz samorządowych obecny był również Pan Józef Kaliński- przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Delegatura w Ciechanowie ,z kampanią społeczną „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny – wyprawka dla pierwszoklasistów”.

W ramach danej akcji społecznej, wszystkie dzieci z terenu Mazowsza (w tym nasi pierwszoklasiści) ,otrzymały zestawy złożone z elementów odblaskowych.

Ślubowanie było wzbogacone występami artystyczno- muzycznymi dzieci .

Na koniec uroczystości Pan Wójt Andrzej Romatowski pogratulował dzieciom wstąpienia w szeregi szkolne, a całemu Gronu Pedagogicznemu, w związku ze zbliżającym się ich świętem złożył najserdeczniejsze życzenia.

Oficjalne Ślubowanie Pierwszoklasistów
Galeria (2)Galeria (3)Galeria (4)Galeria (5)Galeria (6)Galeria (7)Galeria (8)Galeria (9)Galeria (10)Galeria (11)Galeria (12)Galeria (13)Galeria (14)Galeria (15)Galeria (16)Galeria (17)Galeria (18)Galeria (19)Galeria (20)Galeria (21)Galeria (22)Galeria (23)Galeria (24)Galeria (25)Galeria (26)Galeria (27)
© 2017 Urząd Gminy w Sochocinie | Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)