Psychologia w bibliotece • Aktualności • Urząd Gminy Sochocin

Galeria (1)

Psychologia w bibliotece

22 lutego 2018, 13:53 | Komunikaty

Gminna Biblioteka Publiczna w Sochocinie organizuje „Spotkania z psychologią w bibliotece”. Odbywać się one będą raz w miesiącu w godz. 17.00–18.30. Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc trzeba się wcześniej zapisać pod numerem tel. 608 048 306.

Warsztaty poprowadzą: Leszek Wróblewski – pedagog profilaktyki społecznej i resocjalizacji, certyfikowany socjoterapeuta PTP (zajęcia w miesiącach II-VI) oraz Agnieszka Gałązka-Wróblewska – psycholog, psychoterapeuta (zajęcia w miesiącach IX-XII).

Terminy tegorocznych spotkań: 16 marca: Dylematy kobiet współczesnych – wyzwania i marzenia; 13 kwietnia: Jak się dogadać? Rzecz o rozwiązywaniu konfliktów; 11 maja: Jak uwierzyć w siebie i odnaleźć swoje zasoby?; 8 czerwca: Kiedy koniec staje się początkiem? Rzecz o przemijaniu; 21 września: Emocje - jak je rozumieć i jak sobie z nimi radzić?; 26 października: Radzenie sobie ze stresem cz. 1 „Techniki relaksacyjne - ćwiczenie umiejętności”; 30 listopada: Radzenie sobie ze stresem cz. 2; 14 grudnia: Dobranoc, czyli jak zadbać o dobry sen i przeciwdziałać bezsenności.

Warsztaty są organizowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sochocinie.

© 2017 Urząd Gminy w Sochocinie | Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)