„Rozśpiewana wiosna” po raz 4. w Sochocinie • Aktualności • Urząd Gminy Sochocin

Galeria (1)

„Rozśpiewana wiosna” po raz 4. w Sochocinie

26 kwietnia 2017, 12:47 | Informacje z gminy

„Rozśpiewana Wiosna”, pod takim tytułem odbyła się dzisiaj w hali sportowej w Sochocinie IV edycja gminnego konkursu, nad którym honorowy patronat objął wójt sochocińskiej gminy Andrzej Romatowski.

Impreza miała przede wszystkim charakter edukacyjno-zabawowy, a jej celem była prezentacja i promocja twórczości artystycznej dzieci oraz integracja środowisk przedszkolnych w gminie Sochocin.

Rozśpiewanych i utalentowanych maluchów nie brakowało. W konkursie wzięły udział grupy przedszkolne z Przedszkola w Sochocinie, ze Szkoły Podstawowej w Smardzewie oraz Szkoły Podstawowej w Kołozębiu. Przedszkolaki prezentowały się w piosenkach o tematyce wiosennej.

Jury w składzie: przewodnicząca – Beata Grabarczyk–Tomaszewicz, członkowie – Małgorzata Goliat i Elżbieta Krauze, nie miało łatwego zadania. Ocenie podlegały wykonanie, dobór repertuaru i ogólny wyraz artystyczny. Ostatecznie wszystkie grupy zwyciężyły i otrzymały równorzędne, jednakowe nagrody.

Konkurs zorganizowany został przez Zespół Wychowania Przedszkolnego z Przedszkola Samorządowego w Sochocinie, natomiast fundatorem nagród rzeczowych był Urząd Gminy Sochocin.

Galeria (2)Galeria (3)Galeria (4)Galeria (5)Galeria (6)Galeria (7)Galeria (8)Galeria (9)Galeria (10)Galeria (11)Galeria (12)Galeria (13)Galeria (14)Galeria (15)Galeria (16)Galeria (17)Galeria (18)Galeria (19)Galeria (20)Galeria (21)Galeria (22)Galeria (23)Galeria (24)Galeria (25)Galeria (26)Galeria (27)Galeria (28)Galeria (29)
© 2017 Urząd Gminy w Sochocinie | Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)