Zwycięski finał powiatowego konkursu „As trzecich i piątych klas” • Aktualności • Urząd Gminy Sochocin

Galeria (1)

Zwycięski finał powiatowego konkursu „As trzecich i piątych klas”

4 maja 2017, 10:46 | Komunikaty
Podwójnym zwycięstwem zakończył się udział uczniów Szkoły Podstawowej im. mjr. Henryka Sucharskiego w Sochocinie w powiatowym konkursie „As trzecich i piątych klas”, który odbył się w czwartek, 27 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Józefa Wybickiego w Baboszewie. Celem tego konkursu było rozwijanie zainteresowań matematyczno–przyrodniczych uczniów, upowszechnianie zasad uczciwej rywalizacji oraz dostarczenie uczniom satysfakcji z osiągniętych sukcesów.

W konkursie uczestniczyło 53 uczniów z dziewięciu szkół. Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów - troje z klas trzecich (Julia Sadowska, Łukasz Ślubowski, Jakub Karabin) i troje z klas piątych (Zofia Mączyńska, Zofia Jankiewicz i Marta Szczepańska), których do konkursu przygotowywały panie: Kamila Łukasiak, Małgorzata Woźniak, Urszula Świercz, Maria Zdun, Danuta Maćkiewicz oraz Aneta Kapela.


Oprócz zmagań konkursowych na uczniów czekało wiele niespodzianek m.in.: zwiedzanie szkoły, gry i zabawy na placu zabaw oraz słodki poczęstunek, który pozwolił zregenerować siły po pełnym atrakcji dniu.


Najwięcej emocji dostarczyło jednak uczniom i ich opiekunom – pani K. Łukasiak i pani A. Kapeli ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Uczennica klasy IIIc – Julia Sadowska zajęła I miejsce w kategorii klas trzecich, za co w nagrodę otrzymała piękny rower i dyplom.

Zofia Mączyńska z klasy Va zajęła III miejsce w swojej kategorii wiekowej, za co została nagrodzona dyplomem oraz zestawem, w skład którego wchodził mobilny głośnik i słuchawki.

Pozostali uczniowie za udział w konkursie i uzyskanie w nim wysokich wyników otrzymali dyplomy i drobne upominki. Nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do konkursu wręczono podziękowania.

Uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Źródło: PZSiPS w Sochocinie

Galeria (2)Galeria (3)Galeria (4)Galeria (5)Galeria (6)Galeria (7)Galeria (8)
© 2017 Urząd Gminy w Sochocinie | Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)