INTEGRACJA W PARAFII SW JANA CHRZCICIELA • Aktualności • Kultura • Urząd Gminy Sochocin

Galeria (1)

INTEGRACJA W PARAFII SW JANA CHRZCICIELA

23 czerwca 2014, 10:08 | Informacje z gminy

Dni 14-15 czerwca 2014 w parafii św. Jana Chrzciciela w Sochocinie to czas czynnego wypoczynku i integracji międzyludzkiej. W sobotnie przedpołudnie, mimo niezbyt sprzyjającej pogody, ponad dwudziestoosobowa grupa dzieci i młodzieży (oaza i ministranci) wraz z opiekunami udała się na wycieczkę rowerową do Kuchar Królewskich (leśniczówka). To spotkanie stało się pięknym podsumowaniem kolejnego roku formacji i służby w parafii.

Na spotkaniu nie zabrakło pokarmu duchowego, czyli Mszy świętej, sprawowanej przez ks. Tomasza Baranowskiego, ani pokarmu cielesnego – grillowanych kiełbasek, przygotowanych przez rodziców: Piotra i Edytę Oporskich, Monikę Smardzewską, Danutą Orłowską oraz animatorki Ruchu Światło-Życie Dominikę Banaszewską i Iwonę Strubczewską.

Natomiast 15 czerwca, w niedzielne popołudnie, na zaproszenie ks. Łukasza Chruściela – wikariusza parafii pw. św. Michała Archanioła w Płońsku, ministranci SP oraz rodzice sochocińskiej parafii udali się do Siedlina, aby rozegrać mecz towarzyski z ministrantami płońskiej parafii. Pełni radości i satysfakcji ze zwycięstwa (6:4) grupa sochocińska wróciła do swoich domów.

Galeria (2)Galeria (3)Galeria (4)Galeria (5)Galeria (6)Galeria (7)Galeria (8)Galeria (9)Galeria (10)
© 2017 Urząd Gminy w Sochocinie | Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)