Kajakiem przez Gminę Sochocin i Joniec • Aktualności • Turystyka • Urząd Gminy Sochocin

Galeria (1)

Kajakiem przez Gminę Sochocin i Joniec

4 czerwca 2014, 8:43 | Informacje z gminy

W sobotę 31 maja Gmina Sochocin wraz z Gminą Joniec promowały spływy kajakowe na rzece Wkrze podczas imprezy turystycznej zorganizowanej przez Powiat Płoński. Uczestnicy Marszu Gwiaździstego 2014 poznawali najciekawsze zakątki naszego regionu. Do projektu włączyły się 4 wypożyczalnie kajaków z terenu Gminy Sochocin i Gminy Joniec: El-DAW, WAŻKA, MRZONKA i KAJA-SOBIESKI. Inicjatywa całego przedsięwzięcia polegała na przemierzeniu wyznaczonych tras biegnących przez warte odwiedzenia miejsca naszego regionu. Wszyscy uczestnicy zakończyli marsz nad Zalewem w Nowym Mieście, gdzie odbyło się uroczyste odznaczenie pamiątkowymi medalami.

Vice wójt Jerzy Ryziński pogratulował wszystkim uczestnikom spływu kajakowego i uhonorował tytułami " ambasadorów turystyki Gminy Sochocin".

Rozstrzygnięto również konkurs dla samorządowców o tytuł Lidera Turystyki Powiatu Płońskiego. Puchar trafił do gminy Płońsk i prawo do organizowania marszu w przyszłym roku.

Na zakończenie zaplanowano liczne atrakcje m.in Trio aktorskie z wróżką "MAZOVIA" na czele, występy uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia z Płońska , Koncert zespołu Easy Land oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Galeria (2)Galeria (3)Galeria (4)Galeria (5)Galeria (6)Galeria (7)Galeria (8)Galeria (9)Galeria (10)Galeria (11)Galeria (12)Galeria (13)Galeria (14)Galeria (15)Galeria (16)Galeria (17)Galeria (18)Galeria (19)Galeria (20)Galeria (21)Galeria (22)Galeria (23)Galeria (24)Galeria (25)Galeria (26)
© 2017 Urząd Gminy w Sochocinie | Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)