Środa 04 października 2023 | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka | słabe opady deszczu 13°C

Powiadomienia

Przypominamy, że na terenie gminy Sochocin funkcjonuje bezpłatny system powiadamiania SMS.

Funkcjonowanie systemu jest bardzo proste. Do osób, które się zapiszą, wysyłamy bezpośrednio na telefon wyselekcjonowane informacje z zakresu czterech kategorii:

1. Alarmy i zagrożenia – wysyłane są w przypadku wprowadzenia przez odpowiednie, uprawnione do tego władze, stanów alarmowych i stanów zagrożenia.

2. Komunikaty urzędowe – wysyłane są w razie potrzeb i przygotowywane na podstawie oficjalnych decyzji, zarządzeń i ogłoszeń Urzędu Miasta i Gminy Sochocin.

3. Wydarzenia kulturalne – dotyczą wydarzeń kulturalnych na obszarze gminy Sochocin.

4. Wydarzenia sportowe – dotyczą wydarzeń sportowych, które są organizowane na terenie sochocińskim.

Dzięki temu mieszkańcy są informowani na bieżąco, co się dzieje w gminie Sochocin. Aby otrzymywać te informacje, wystarczy zapisać się do naszej bazy użytkowników, tzn. zarejestrować numer swojego telefonu w naszym systemie. Jak to zrobić?

Aby dołączyć do grona adresatów, wystarczy wysłać wiadomość SMS o treści: SOCHOCIN.TAK na numer 504 304 204. Koszt jest zgodny z ceną zwykłego SMS w Państwa planie taryfowym.

Od tej pory będą Państwo bezpłatnie otrzymywać najważniejsze informacje związane z gminą Sochocin. Szczegóły dotyczące rejestracji w systemie przedstawione są w regulaminie, który znajduje się na stronie www.sochocin.pl.

Regulamin – Regulamin systemu powiadamiania SMS

 

Skip to content