Darmowe maseczki dla mieszkańców miasta i gminy Sochocin. Gdzie się po nie zgłosić?

Darmowe maseczki dla mieszkańców miasta i gminy Sochocin. Gdzie się po nie zgłosić?

Szanowni Państwo,

w związku z decyzją Ministra Zdrowia i Wojewody Mazowieckiego o przydziale jednorazowych maseczek ochronnych (chirurgicznych) dla osób zamieszkujących miasto i gminę Sochocin, w związku z niekorzystnym rozwojem sytuacji epidemicznej w Polsce, uprzejmie informujemy, że od dzisiaj, tj. od 22 marca, rozpoczynamy ich bezpłatną dystrybucję dla mieszkańców Sochocina.

Dla jednego mieszkańca przeznaczone są cztery maseczki. Można je pobrać w Urzędzie Miasta i Gminy Sochocin – w budynku przy ulicy Guzikarzy 9, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00–16.00.

Dla jednej rodziny maseczki może odebrać jej przedstawiciel, nie ma konieczności, aby każdy członek rodziny stawiał się w punkcie osobiście. Zachęcamy również do tego, aby osobom starszym i schorowanym udzielić pomocy i odebrać maseczki w ich imieniu.

Ponadto informujemy, że mieszkańcy miejscowości Smardzewo mogą odebrać maseczki w szkole podstawowej, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 do 15.00. Dystrybucją maseczek medycznych na terenie pozostałych sołectw sochocińskiej gminy, zajmą się sołtysi, z których większość otrzymała już odpowiednią ilość pakietów z maseczkami.

Bardzo prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego przy odbiorze maseczek.

Prosimy też o udostępnienie tej informacji wśród swoich znajomych.

 

 

Skip to content