Szukaj
Close this search box.
Poniedziałek 26 lutego 2024 | Imieniny: Mirosława, Aleksandra | zachmurzenie małe 3°C

Usuwanie wyrobów zawierających azbest

Rok 2023

Zadanie pod nazwą „Demontaż, odbiór i utylizacja wyrobów zawierających azbest z terenu miasta i gminy Sochocin w 2023 roku – etap VIII” dofinansowano, dzięki wsparciu Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Więcej informacji na ten temat, na naszej stronie, pod następującym adresem internetowym: https://www.sochocin.pl/zbierali-szkodliwy-eternit-z-dachow-2/.

Rok 2022

„Zadanie pod nazwą „Demontaż, odbiór, transport i utylizacja wyrobów zawierających azbest z terenu miasta i gminy Sochocin w 2022 roku – VII etap” dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w formie dotacji, w kwocie 28 066,00 zł.”

Więcej informacji na ten temat, na naszej stronie internetowej, pod następującym adresem: https://www.sochocin.pl/miasto-i-gmina-sochocin-z-dofinansowaniem-na-usuwanie-azbestu/.
Rusza konkurs fotograficzny „Zimowy krajobraz miasta i gminy Sochocin”

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy miasta i gminy Sochocin,

rozpoczęła się kalendarzowa oraz astronomiczna zima, a w związku z tym mamy dla Państwa konkurs fotograficzny pod nazwą „Zimowy krajobraz miasta i gminy Sochocin”.

W sochocińskiej gminie nie brakuje przecież niesamowitych zakątków i pięknych, ciekawych miejsc, które warto uwiecznić.

Na Wasze zdjęcia czekamy do dnia 29 lutego 2024 roku. Fotografie, wraz z kartą zgłoszenia udziału w naszym konkursie należy przesłać na następujący adres e-mailowy: kamil.wojciechowski@sochocin.pl – nr telefonu 23 661 80 01 (wew. 48).

Zapraszamy i zachęcamy zatem do wyprawy i zabawy w fotografowanie. Na autorów najlepszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy, a także inne informacje dotyczące konkursu, na stronie internetowej www.sochocin.pl.

Zima potrafi być piękna, mamy nadzieję, że choć trochę będzie biała, i będziemy mogli cieszyć się jej urokami.

Skip to content