Środa 29 marca 2023 | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego | zachmurzenie duże 3°C

Nieodpłatna pomoc prawna

Szanowni mieszkańcy gminy Sochocin!

Przypominamy, że mogą Państwo korzystać z bezpłatnych porad prawnych radcy prawnego, który przyjmuje w Urzędzie Miasta i Gminy Sochocin.

Porady prawne udzielane są w ostatni czwartek każdego miesiąca, w godzinach 8.00–12.00. Zapisy przyjmowane są w wydziale administracji i edukacji, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–16.00, pokój nr 21 lub pod numerem tel. 23 661 80 25 (wew. 16).

Uwaga! W dobie pandemii koronawirusa bezpłatne porady prawne do odwołania będą udzielane wyłącznie telefonicznie, w ostatni czwartek każdego miesiąca w godzinach 8.00–16.00.

Bezpłatne badania mammograficzne w Sochocinie

Mammografia, to najważniejsze badanie diagnostyczne w kierunku wykrycia raka piersi.

Zapraszamy mieszkanki miasta i gminy Sochocin w wieku 50–69 lat, które przez ostatnie 24 miesiące nie wykonywały mammografii na bezpłatne badania mammograficzne, w ramach programu profilaktycznego Narodowego Funduszu Zdrowia, bez skierowania lekarskiego, 3 kwietnia w godzinach od 10.00 do 17.00, przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Sochocinie.

Rejestracja pod numerem telefonu 42 254 64 17, lub w sieci na stronie internetowej: www.medica.org.pl.

W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem prosimy przygotować dowód osobisty i nr telefonu. Prosimy też o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej i w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

Więcej informacji na temat mammografii znajdą Państwo na stronie, pod następującym adresem internetowym: www.medica.org.pl.

Nie odkładaj badań na później. Zbadaj się i zyskaj spokój.

Skip to content