Szukaj
Close this search box.
Poniedziałek 26 lutego 2024 | Imieniny: Mirosława, Aleksandra | zachmurzenie małe 6°C

Nieodpłatna pomoc prawna

Szanowni mieszkańcy gminy Sochocin!

Przypominamy, że mogą Państwo korzystać z bezpłatnych porad prawnych radcy prawnego, który przyjmuje w Urzędzie Miasta i Gminy Sochocin.

Porady prawne udzielane są w ostatni czwartek każdego miesiąca, w godzinach 8.00–12.00. Zapisy przyjmowane są w wydziale administracji i edukacji, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–16.00, pokój nr 21 lub pod numerem tel. 23 661 80 25 (wew. 16).

Uwaga! W dobie pandemii koronawirusa bezpłatne porady prawne do odwołania będą udzielane wyłącznie telefonicznie, w ostatni czwartek każdego miesiąca w godzinach 8.00–16.00.

Rusza konkurs fotograficzny „Zimowy krajobraz miasta i gminy Sochocin”

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy miasta i gminy Sochocin,

rozpoczęła się kalendarzowa oraz astronomiczna zima, a w związku z tym mamy dla Państwa konkurs fotograficzny pod nazwą „Zimowy krajobraz miasta i gminy Sochocin”.

W sochocińskiej gminie nie brakuje przecież niesamowitych zakątków i pięknych, ciekawych miejsc, które warto uwiecznić.

Na Wasze zdjęcia czekamy do dnia 29 lutego 2024 roku. Fotografie, wraz z kartą zgłoszenia udziału w naszym konkursie należy przesłać na następujący adres e-mailowy: kamil.wojciechowski@sochocin.pl – nr telefonu 23 661 80 01 (wew. 48).

Zapraszamy i zachęcamy zatem do wyprawy i zabawy w fotografowanie. Na autorów najlepszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy, a także inne informacje dotyczące konkursu, na stronie internetowej www.sochocin.pl.

Zima potrafi być piękna, mamy nadzieję, że choć trochę będzie biała, i będziemy mogli cieszyć się jej urokami.

Skip to content