Szukaj
Close this search box.
Poniedziałek 26 lutego 2024 | Imieniny: Mirosława, Aleksandra | pochmurnie 1°C

Pomoc społeczna

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sochocinie

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej z siedzibą w Urzędzie Miasta i Gminy Sochocin, to placówka, która na gruncie lokalnym realizuje zadania państwa z zakresu pomocy społecznej. Zakresem działania obejmuje on teren gminy Sochocin, czyli 28 sołectw.

Celem działalności MGOPS jest doprowadzenie do możliwie pełnego życiowego usamodzielnienia osób i rodzin oraz do ich integracji ze środowiskiem oraz umożliwienie osobom i rodzinom przezwyciężenie trudnych sytuacji życiowych, których nie są w stanie pokonać, wykorzystując własne zasoby, możliwości i uprawnienia oraz zapobieganie powstawaniu takich sytuacji.

Ośrodek udziela różnych form wsparcia dla rodzin. Są to: zasiłki stałe dla osób niepełnosprawnych lub w wieku poprodukcyjnym, które nie nabyły prawa do własnych świadczeń, zasiłki okresowe, zasiłki celowe na konkretną potrzebę bytową rodziny.

ul. Guzikarzy 9, 09-110 Sochocin

tel. 23 661 80 01, 661 80 25
fax 23 661 80 55
e-mail: gops@sochocin.pl

http://gops.sochocin.pl/kontakt/

Rusza konkurs fotograficzny „Zimowy krajobraz miasta i gminy Sochocin”

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy miasta i gminy Sochocin,

rozpoczęła się kalendarzowa oraz astronomiczna zima, a w związku z tym mamy dla Państwa konkurs fotograficzny pod nazwą „Zimowy krajobraz miasta i gminy Sochocin”.

W sochocińskiej gminie nie brakuje przecież niesamowitych zakątków i pięknych, ciekawych miejsc, które warto uwiecznić.

Na Wasze zdjęcia czekamy do dnia 29 lutego 2024 roku. Fotografie, wraz z kartą zgłoszenia udziału w naszym konkursie należy przesłać na następujący adres e-mailowy: kamil.wojciechowski@sochocin.pl – nr telefonu 23 661 80 01 (wew. 48).

Zapraszamy i zachęcamy zatem do wyprawy i zabawy w fotografowanie. Na autorów najlepszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy, a także inne informacje dotyczące konkursu, na stronie internetowej www.sochocin.pl.

Zima potrafi być piękna, mamy nadzieję, że choć trochę będzie biała, i będziemy mogli cieszyć się jej urokami.

Skip to content