Wtorek 09 sierpnia 2022 | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty | blank zachmurzenie umiarkowane 22°C

Gmina Sochocin liczy się dla Polski

Od 1 kwietnia 2021 roku trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Do tej pory spisało się już ponad 80% mieszkańców gminy Sochocin. Jest to obecnie najlepszy wynik w powiecie płońskim pod względem postępu prac spisowych. Ponadto duży odsetek spisanych osób daje sochocińskiej gminie bardzo wysokie, bo 12. miejsce (stan na środę, 21 lipca) wśród 314 gmin województwa mazowieckiego.

Bardzo dziękujemy mieszkańcom gminy Sochocin, za dotychczasowe zaangażowanie i udział w spisie. Z pewnością nie można zapomnieć też o rachmistrzach spisowych, którym również serdecznie dziękujemy, za rzetelne wykonywanie swoich obowiązków i przeprowadzanie akcji spisowej.

Przypomnijmy, że Narodowy Spis Powszechny trwa do 30 września 2021 roku, a udział w nim jest obowiązkowy.

W Urzędzie Miasta i Gminy Sochocin przez cały czas trwania spisu dostępne jest stanowisko komputerowe, przy którym w spisie pomagają pracownicy.

Serdecznie zachęcamy wszystkie niespisane dotychczas osoby do dokonania tego obowiązku samodzielnie na stronie internetowej https://spis.gov.pl/, przez telefon pod numerem infolinii spisowej 22 279 99 99, lub z pomocą rachmistrza, albo odwiedzenia sochocińskiego urzędu, gdzie nasi pracownicy pomogą w uzupełnieniu formularza spisowego.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp
Skip to content