Sobota 10 czerwca 2023 | Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty, Diany | zachmurzenie duże 16°C

Gratulacje i wyróżnienia podczas sesji Rady Miejskiej w Sochocinie

Podczas dzisiejszych obrad Rady Miejskiej w Sochocinie, w związku z otrzymanym wyróżnieniem w siódmej edycji „Płońskich Wież”, za osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki, ale także za promocję między innymi miasta i gminy Sochocin, uhonorowany został zespół M.I.G.

List gratulacyjny i bukiet kwiatów, z rąk burmistrza sochocińskiej gminy Jerzego Ryzińskiego i wiceprzewodniczącego rady Dariusza Kujawskiego, w imieniu całej formacji odebrał członek zespołu a jednocześnie nasz radny Sławomir Gwiazdowski.

Ale to nie wszystko. Ponadto w trakcie sesji, wyróżnienie, za znalezienie się w gronie najlepszych uczestników czwartej edycji telewizyjnego programu „The Voice Senior” oraz stałą obecność w życiu kulturalnym miasta i gminy Sochocin miał odebrać James Brierley. Niestety, z powodów osobistych nie mógł być obecny na dzisiejszym spotkaniu Rady Miejskiej w Sochocinie. Ale jak to mówią – co się odwlecze, to nie uciecze.

Zarówno grupie M.I.G., jak też Jamesowi bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów zawodowych na niwie artystycznej.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Rusza konkurs na najpiękniejszy ogród w mieście i gminie Sochocin 2023

Burmistrz miasta i gminy Sochocin Jerzy Ryziński ogłasza konkurs na najpiękniejszy ogród w mieście i gminie Sochocin.

Wystarczy zapoznać się z regulaminem i wysłać do nas zgłoszenie. Na właścicieli najpiękniejszych zielonych zakątków czekają atrakcyjne nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 9 czerwca 2023 roku.

By zgłosić swój udział, wcześniej należy zapoznać się z regulaminem konkursu i wypełnić kartę zgłoszenia. Ocena ogrodów rozpocznie się w drugiej połowie czerwca. Rozstrzygnięcie nastąpi najpóźniej do 30 lipca.

Jury wybierze trzy najpiękniejsze ogrody, dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa. Zgłoszenia można składać w Urzędzie Miasta i Gminy Sochocin, przy ulicy Guzikarzy 9, lub drogą elektroniczną na następujący adres e-mailowy: kamil.wojciechowski@sochocin.pl – numer tel. 23 661 80 01 (wew. 48).

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy zatem mieszkańców sochocińskiej gminy do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Regulamin, karta zgłoszenia, a także więcej informacji na stronie internetowej www.sochocin.pl.

Skip to content