Szukaj
Close this search box.
Poniedziałek 15 lipca 2024 | Imieniny: Henryka, Włodzimierza, Dawida | bezchmurnie 27°C

Gratulacje i wyróżnienia podczas sesji Rady Miejskiej w Sochocinie

Podczas dzisiejszych obrad Rady Miejskiej w Sochocinie, w związku z otrzymanym wyróżnieniem w siódmej edycji „Płońskich Wież”, za osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki, ale także za promocję między innymi miasta i gminy Sochocin, uhonorowany został zespół M.I.G.

List gratulacyjny i bukiet kwiatów, z rąk burmistrza sochocińskiej gminy Jerzego Ryzińskiego i wiceprzewodniczącego rady Dariusza Kujawskiego, w imieniu całej formacji odebrał członek zespołu a jednocześnie nasz radny Sławomir Gwiazdowski.

Ale to nie wszystko. Ponadto w trakcie sesji, wyróżnienie, za znalezienie się w gronie najlepszych uczestników czwartej edycji telewizyjnego programu „The Voice Senior” oraz stałą obecność w życiu kulturalnym miasta i gminy Sochocin miał odebrać James Brierley. Niestety, z powodów osobistych nie mógł być obecny na dzisiejszym spotkaniu Rady Miejskiej w Sochocinie. Ale jak to mówią – co się odwlecze, to nie uciecze.

Zarówno grupie M.I.G., jak też Jamesowi bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów zawodowych na niwie artystycznej.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp
Skip to content