Sobota 10 czerwca 2023 | Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty, Diany | zachmurzenie duże 16°C

Jasełka bożonarodzeniowe w Szkole Podstawowej w Smardzewie [ZDJĘCIA]

W czwartek, 22 grudnia, w radosną, magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia wprowadzili nas młodzi artyści z klas I–VIII, przedszkolaki, a także chóry szkolny Szkoły Podstawowej w Smardzewie.

Mowa tu konkretnie o przedstawieniu jasełkowym, przygotowanym pod kierunkiem nauczycieli Marii Ozdarskiej i Agaty Kisielewskiej-Chachulskiej, natomiast o oprawę muzyczną zadbała Katarzyna Rajewska.

Piękny śpiew kolęd i pastorałek uświadomił i przypomniał wszystkim zgromadzonym, o tym, że święta Bożego Narodzenia są już naprawdę bardzo blisko…

Na koniec jasełek bożonarodzeniowych nie zabrakło świąteczno-noworocznych życzeń od dyrektora Szkoły Podstawowej w Smardzewie Beaty Sacherskiej oraz burmistrza miasta i gminy Sochocin Jerzego Ryzińskiego.

To były przepiękne jasełka wystawione przez najmłodszych.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Rusza konkurs na najpiękniejszy ogród w mieście i gminie Sochocin 2023

Burmistrz miasta i gminy Sochocin Jerzy Ryziński ogłasza konkurs na najpiękniejszy ogród w mieście i gminie Sochocin.

Wystarczy zapoznać się z regulaminem i wysłać do nas zgłoszenie. Na właścicieli najpiękniejszych zielonych zakątków czekają atrakcyjne nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 9 czerwca 2023 roku.

By zgłosić swój udział, wcześniej należy zapoznać się z regulaminem konkursu i wypełnić kartę zgłoszenia. Ocena ogrodów rozpocznie się w drugiej połowie czerwca. Rozstrzygnięcie nastąpi najpóźniej do 30 lipca.

Jury wybierze trzy najpiękniejsze ogrody, dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa. Zgłoszenia można składać w Urzędzie Miasta i Gminy Sochocin, przy ulicy Guzikarzy 9, lub drogą elektroniczną na następujący adres e-mailowy: kamil.wojciechowski@sochocin.pl – numer tel. 23 661 80 01 (wew. 48).

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy zatem mieszkańców sochocińskiej gminy do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Regulamin, karta zgłoszenia, a także więcej informacji na stronie internetowej www.sochocin.pl.

Skip to content