Szukaj
Close this search box.
Czwartek 13 czerwca 2024 | Imieniny: Lucjana, Antoniego | zachmurzenie duże 14°C

Koncerty, zabawy i wielkie świętowanie. Za nami „I Letni Piknik Rodzinny” [ZDJĘCIA]

Setki mieszkańców gminy Sochocin i powiatu płońskiego pojawiło się w minioną sobotę, 1 lipca na plenerowym festynie z okazji obchodów „I Letniego Pikniku Rodzinnego”.

Tegoroczna impreza obfitowała w bardzo atrakcyjne wydarzenia. Świętowanie na scenie rozpoczęła sochocińska orkiestra dęta i Kapela Folkowa Sochocin. Wielkiego otwarcia pikniku dokonali burmistrz miasta i gminy Sochocin Jerzy Ryziński, oraz z ramienia marszałka wojewódzka mazowieckiego Andrzej Różycki, natomiast Powiat Płoński reprezentował przewodniczący powiatowej rady Dariusz Żelasko.

W sobotę nie zabrakło innych rodzimych zespołów. Mowa tu o nowym projekcie, mianowicie grupie pod nazwą „Symetria”, a także formacji James B. & Friends, znanej między innymi z występu w programie Must Be the Music. Gwiazdą wieczoru był zespół disco polo – Spontan, twórcy m.in. hitu pod tytułem „Farbowany włos”. A potem jedną z najdłuższych nocy w Sochocinie rozświetlały dyskotekowe światła.

Nie mogło zabraknąć również parku rozrywki, ogródka gastronomicznego czy stoisk handlowych. Były także gry i zabawy dla najmłodszych. Tu o dobre humory dzieci zadbali animator Piotr Jezierski i druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kołozębiu.

Sobotnie wydarzenie poprowadzili Weronika Olechowicz i Michał Kowalski.

Przedsięwzięcie współorganizowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Tekst i zdjęcia: Kamil Wojciechowski

Udostępnij
Twitter
WhatsApp
Skip to content