Wtorek 09 sierpnia 2022 | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty | blank zachmurzenie umiarkowane 24°C

Konsultacje dot. wykorzystania dodatkowych środków i zmian w Lokalnej Strategii Rozwoju

blank

Zapraszamy potencjalnych beneficjentów z obszaru LGD-Przyjazne Mazowsze (gminy: Baboszewo, Miasto i Gmina Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk, Raciąż, Miasto Raciąż, Miasto i Gmina Sochocin, Załuski) do konsultacji dotyczących wykorzystania dodatkowych środków i zmian w Lokalnej Strategii Rozwoju. Do dyspozycji mamy 565 000 EURO, co przy przeliczeniu po 4 EURO daje kwotę 2 260 000 zł.

LGD ubiegając się o podwyższenie środków finansowych na wsparcie realizacji operacji w ramach LSR zobligowana jest do przeznaczenia co najmniej 35% tych środków na przedsięwzięcie dotyczące wsparcia rozwoju przedsiębiorczości w zakresie podejmowania działalności gospodarczej (premia na rozpoczęcie działalności gospodarczej).

LGD, wraz z wnioskiem o zwiększenie środków finansowych na wsparcie realizacji operacji w ramach LSR przedstawia propozycję nowego planu działania LSR, w którym aktualizowany jest budżet LSR oraz terminy osiągania dodatkowych wskaźników do osiągnięcia za pomocą planowanych dodatkowych środków w LSR.

Szczegółowe informacje oraz fiszka projektowa znajdują się na stronie internetowej: http://lgdpm.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=775%3Akonsultacje-spoleczne&catid=11&Itemid=102&fbclid=IwAR2vLvRgbgPwEjYOi6BH3jkH2skQPVHB84LWz-hgUDhA9CqSqFLrGmb6bcY.

Państwa propozycje będą podstawą do podjęcia decyzji o podziale środków, dlatego liczymy na aktywne włączenie się w konsultacje.

Możemy razem zdecydować, w jaki sposób zostaną wykorzystane dodatkowe fundusze.

Fiszkę projektową prosimy przesłać do 15 maja br. na adres: biuro@lgdpm.pl.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp
Skip to content