Czwartek 29 września 2022 | Imieniny: Michała, Gabriela, Rafała | blank zachmurzenie duże 11°C

Konsultacje społeczne projektu Rocznego programu współpracy Miasta i Gminy Sochocin z organizacjami pozarządowymi na rok 2022

Informujemy, że w dniach od 4  do 10 listopada 2021 roku odbędą się konsultacje społeczne projektu „Rocznego programu współpracy Miasta i Gminy Sochocin z organizacjami pozarządowymi oraz z innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok”.

Projekt programu stanowi załącznik do zarządzenia nr 92/2021 Burmistrza Miasta i Gminy Sochocin z dnia  3 listopada 2021 r., które zostało zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy Sochocin.

Uwagi do programu prosimy kierować na adres e-mail: grazyna.nurzynska@sochocin.pl lub przedłożyć w formie pisemnej w punkcie przyjęć korespondencji Urzędu Miasta i Gminy Sochocin.

Zarządzenie Nr 92/2021 Burmistrza Miasta i Gminy Sochocin z dnia 3 listopada 2021 roku w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Zmiana dodatku węglowego od dnia 20 września 2022 roku

blankSzanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że

we wtorek, 20 września weszły w życie nowe przepisy, na podstawie których, mają być rozpatrywane wnioski o wypłatę dodatków węglowych w wysokości 3 tysięcy złotych.

Więcej informacji na temat wypłaty dodatku węglowego na naszej stronie internetowej, pod następującym adresem: https://www.sochocin.pl/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-dodatku-weglowym-w-gminie-sochocin-wzor-wniosku/.

Skip to content