Czwartek 29 września 2022 | Imieniny: Michała, Gabriela, Rafała | blank zachmurzenie małe 10°C

Nowa droga w Milewie. Przebudowana dzięki rządowemu wsparciu

Mamy kolejną dobrą wiadomość. Zakończyły się prace związane z modernizacją drogi gminnej w miejscowości Milewo. Dzięki temu przedsięwzięciu kierowcy mogą jeździć po nowym dywaniku asfaltowym na odcinku o długości 920 metrów bieżących.

W ramach inwestycji została wykonana nowa podbudowa z destruktu, położono dwie warstwy betonu asfaltowego, wiążącą oraz ścieralną, wykonano odwodnienie, powstały także obustronne pobocza i zjazdy na posesje z kruszywa łamanego i destruktu bitumicznego, jak również zjazdy na drogi gminne. W ciągu zmodernizowanego odcinka zamontowano elementy oznakowania pionowego jezdni.

Na przebudowę drogi w Milewie samorząd gminy Sochocin pozyskał 500 tys. zł dofinansowania w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, i nieco ponad tyle kosztowała cała inwestycja. Roboty drogowe prowadziło Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów z siedzibą w Mińsku Mazowieckim.

KW

blank

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Zmiana dodatku węglowego od dnia 20 września 2022 roku

blankSzanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że

we wtorek, 20 września weszły w życie nowe przepisy, na podstawie których, mają być rozpatrywane wnioski o wypłatę dodatków węglowych w wysokości 3 tysięcy złotych.

Więcej informacji na temat wypłaty dodatku węglowego na naszej stronie internetowej, pod następującym adresem: https://www.sochocin.pl/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-dodatku-weglowym-w-gminie-sochocin-wzor-wniosku/.

Skip to content