Plac zabaw przy Kwiatowej zyskał nowy blask. Został wyremontowany, będzie bezpieczniejszy [FOTO]

Plac zabaw przy Kwiatowej zyskał nowy blask. Został wyremontowany, będzie bezpieczniejszy [FOTO]

Plac zabaw przy ulicy Kwiatowej w Sochocinie wymagał pilnego remontu, ponieważ zniszczone i wyeksploatowane elementy stwarzały zagrożenie dla przebywających tam dzieci. Władze miasta i gminy Sochocin podjęły decyzję o naprawie tamtejszej infrastruktury. Dzisiaj, miejsce jest już gotowe i oddane do użytku. Na pewno ucieszą się z tego dzieci i już wkrótce, o ile sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju na to pozwoli, chętnie będą z niego korzystać.

Sfatygowana infrastruktura była naprawdę niebezpieczna dla licznie korzystających z niej dzieci. Burmistrz miasta i gminy Sochocin Jerzy Ryziński postanowił więc uruchomić procedurę wyłonienia wykonawcy niezbędnych napraw, a także zlecić ich wykonanie. Dzisiaj plac zabaw przy Kwiatowej jest już gotowy i już niedługo, w zależności od sytuacji związanej z pandemią, będzie można z niego bezpiecznie korzystać.

Zakres prac remontowych obejmował między innymi: naprawę piaskownicy, wymianę próchniejących desek na pomoście, usunięcie uszkodzonej nawierzchni, naprawę huśtawek oraz naprawę panelu balustrady schodowej przy urządzeniu zabawkowym. Ponadto wykonane zostały inne drobne poprawki wynikające z aktualnego stanu technicznego zabawek.

Zobaczcie zdjęcia po modernizacji.

Skip to content