Szukaj
Close this search box.
Poniedziałek 22 kwietnia 2024 | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera | zachmurzenie duże 5°C

Przedszkolaki i ich rozśpiewana wiosna [GALERIA]

„Rozśpiewana wiosna”, pod takim tytułem odbyła się w czwartek, 11 maja w sochocińskiej hali sportowej kolejna już edycja miejsko-gminnego konkursu piosenki dziecięcej, nad którym honorowy patronat objął burmistrz miasta i gminy Sochocin Jerzy Ryziński.

Impreza miała przede wszystkim charakter edukacyjno-zabawowy, a jej celem była prezentacja i promocja twórczości artystycznej dzieci oraz integracja środowisk przedszkolnych w gminie Sochocin.

Rozśpiewanych i utalentowanych maluchów nie brakowało. W konkursie wzięły udział grupy przedszkolne z przedszkola w Sochocinie, ze Szkoły Podstawowej w Smardzewie i Szkoły Podstawowej w Kołozębiu. Przedszkolaki prezentowały się w piosenkach o tematyce wiosennej.

Jury w następującym składzie: przewodnicząca – Beata Grabarczyk-Tomaszewicz, członkowie – Dorota Goździewska, Monika Makowska-Chojnacka i Agnieszka Orzepowska, nie miało łatwego zadania. Ocenie podlegały wykonanie, dobór repertuaru i ogólny wyraz artystyczny. Ostatecznie wszystkie grupy zwyciężyły i otrzymały równorzędne, jednakowe nagrody, a także pamiątkowe dyplomy.

Konkurs zorganizowany został przez zespół wychowania przedszkolnego z Przedszkola Samorządowego w Sochocinie.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp
Skip to content