Szukaj
Close this search box.
Czwartek 13 czerwca 2024 | Imieniny: Lucjana, Antoniego | zachmurzenie duże 14°C

Przedszkolaki i ich zimowa piosenka [GALERIA]

„Hu hu ha piosenka zimowa”, pod takim tytułem odbyła się w środę, 8 lutego w Szkole Podstawowej w Smardzewie kolejna już edycja miejsko-gminnego konkursu piosenki dziecięcej, nad którym honorowy patronat objął burmistrz miasta i gminy Sochocin Jerzy Ryziński.

Impreza miała przede wszystkim charakter edukacyjno-zabawowy, a jej celem była prezentacja i promocja twórczości artystycznej dzieci oraz integracja środowisk przedszkolnych w mieście i gminie Sochocin.

Rozśpiewanych i utalentowanych maluchów nie brakowało. W konkursie wzięło udział pięć grup przedszkolnych z przedszkola w Sochocinie, ze Szkoły Podstawowej w Smardzewie i Szkoły Podstawowej w Kołozębiu. Przedszkolaki prezentowały się w piosenkach o tematyce zimowej.

Jury w składzie: sekretarz miasta i gminy Sochocin Elżbieta Krauze i dyrektor Szkoły Podstawowej w Smardzewie Beata Sacherska, nie miało łatwego zadania. Ocenie podlegały wykonanie, dobór repertuaru oraz ogólny wyraz artystyczny. Ostatecznie wszystkie grupy zwyciężyły i otrzymały równorzędne, jednakowe nagrody, a także pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło również czegoś słodkiego.

Konkurs zorganizowany został przez placówkę edukacyjną w Smardzewie.

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp
Skip to content