Sobota 10 czerwca 2023 | Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty, Diany | zachmurzenie duże 16°C

PSP Płońsk mistrzem, „nasi” na 4. miejscu w turnieju o puchar posła Macieja Wąsika [ZDJĘCIA]

Zespół Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku zwyciężył w finałowym Turnieju Piłki Nożnej Mistrzostw Powiatu Płońskiego Drużyn Pożarniczych o Puchar Posła Macieja Wąsika. Drużyna OSP Gmina Sochocin ostatecznie uplasowała się na czwartym miejscu.

Finałowy turniej odbył się w niedzielę, 5 lutego w hali sportowo-widowiskowej w Baboszewie. Wystąpiły w nim cztery najlepsze drużyny, które do decydującej rozgrywki awansowały po wcześniej rozegranych turniejach eliminacyjnych.

Puchar za mistrzostwo trafił do reprezentacji PSP Płońsk. Drugie miejsce zajęła ekipa OSP Gmina Dzierzążnia, trzecie druhowie z zespołu OSP Gmina Joniec, a na czwartym miejscu mistrzostwa zakończyła drużyna OSP Gmina Sochocin.

Najlepszym strzelcem turnieju został Bartosz Gołaszewski z 17 zdobytymi golami, natomiast najlepszym bramkarzem okazał się Kacper Celian.

Pozostała miejsca zajęły następujące drużyny:

  1. OSP Gmina Naruszewo.
  2. OSP Gmina Czerwińsk.
  3. OSP Miasto i Gmina Płońsk.
  4. OSP Gmina Raciąż.
  5. OSP Gmina Nowe Miasto.
  6. OSP Gmina Załuski.
  7. OSP Gmina Baboszewo.
  8. OSP Gmina Raciąż II.

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Rusza konkurs na najpiękniejszy ogród w mieście i gminie Sochocin 2023

Burmistrz miasta i gminy Sochocin Jerzy Ryziński ogłasza konkurs na najpiękniejszy ogród w mieście i gminie Sochocin.

Wystarczy zapoznać się z regulaminem i wysłać do nas zgłoszenie. Na właścicieli najpiękniejszych zielonych zakątków czekają atrakcyjne nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 9 czerwca 2023 roku.

By zgłosić swój udział, wcześniej należy zapoznać się z regulaminem konkursu i wypełnić kartę zgłoszenia. Ocena ogrodów rozpocznie się w drugiej połowie czerwca. Rozstrzygnięcie nastąpi najpóźniej do 30 lipca.

Jury wybierze trzy najpiękniejsze ogrody, dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa. Zgłoszenia można składać w Urzędzie Miasta i Gminy Sochocin, przy ulicy Guzikarzy 9, lub drogą elektroniczną na następujący adres e-mailowy: kamil.wojciechowski@sochocin.pl – numer tel. 23 661 80 01 (wew. 48).

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy zatem mieszkańców sochocińskiej gminy do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Regulamin, karta zgłoszenia, a także więcej informacji na stronie internetowej www.sochocin.pl.

Skip to content