Środa 29 marca 2023 | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego | zachmurzenie duże 3°C

PSP Płońsk mistrzem, „nasi” na 4. miejscu w turnieju o puchar posła Macieja Wąsika [ZDJĘCIA]

Zespół Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku zwyciężył w finałowym Turnieju Piłki Nożnej Mistrzostw Powiatu Płońskiego Drużyn Pożarniczych o Puchar Posła Macieja Wąsika. Drużyna OSP Gmina Sochocin ostatecznie uplasowała się na czwartym miejscu.

Finałowy turniej odbył się w niedzielę, 5 lutego w hali sportowo-widowiskowej w Baboszewie. Wystąpiły w nim cztery najlepsze drużyny, które do decydującej rozgrywki awansowały po wcześniej rozegranych turniejach eliminacyjnych.

Puchar za mistrzostwo trafił do reprezentacji PSP Płońsk. Drugie miejsce zajęła ekipa OSP Gmina Dzierzążnia, trzecie druhowie z zespołu OSP Gmina Joniec, a na czwartym miejscu mistrzostwa zakończyła drużyna OSP Gmina Sochocin.

Najlepszym strzelcem turnieju został Bartosz Gołaszewski z 17 zdobytymi golami, natomiast najlepszym bramkarzem okazał się Kacper Celian.

Pozostała miejsca zajęły następujące drużyny:

  1. OSP Gmina Naruszewo.
  2. OSP Gmina Czerwińsk.
  3. OSP Miasto i Gmina Płońsk.
  4. OSP Gmina Raciąż.
  5. OSP Gmina Nowe Miasto.
  6. OSP Gmina Załuski.
  7. OSP Gmina Baboszewo.
  8. OSP Gmina Raciąż II.

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Bezpłatne badania mammograficzne w Sochocinie

Mammografia, to najważniejsze badanie diagnostyczne w kierunku wykrycia raka piersi.

Zapraszamy mieszkanki miasta i gminy Sochocin w wieku 50–69 lat, które przez ostatnie 24 miesiące nie wykonywały mammografii na bezpłatne badania mammograficzne, w ramach programu profilaktycznego Narodowego Funduszu Zdrowia, bez skierowania lekarskiego, 3 kwietnia w godzinach od 10.00 do 17.00, przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Sochocinie.

Rejestracja pod numerem telefonu 42 254 64 17, lub w sieci na stronie internetowej: www.medica.org.pl.

W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem prosimy przygotować dowód osobisty i nr telefonu. Prosimy też o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej i w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

Więcej informacji na temat mammografii znajdą Państwo na stronie, pod następującym adresem internetowym: www.medica.org.pl.

Nie odkładaj badań na później. Zbadaj się i zyskaj spokój.

Skip to content