Szukaj
Close this search box.
Czwartek 25 kwietnia 2024 | Imieniny: Marka, Jarosława, Wasyla | zachmurzenie duże 8°C

PSP Płońsk mistrzem, „nasi” na 4. miejscu w turnieju o puchar posła Macieja Wąsika [ZDJĘCIA]

Zespół Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku zwyciężył w finałowym Turnieju Piłki Nożnej Mistrzostw Powiatu Płońskiego Drużyn Pożarniczych o Puchar Posła Macieja Wąsika. Drużyna OSP Gmina Sochocin ostatecznie uplasowała się na czwartym miejscu.

Finałowy turniej odbył się w niedzielę, 5 lutego w hali sportowo-widowiskowej w Baboszewie. Wystąpiły w nim cztery najlepsze drużyny, które do decydującej rozgrywki awansowały po wcześniej rozegranych turniejach eliminacyjnych.

Puchar za mistrzostwo trafił do reprezentacji PSP Płońsk. Drugie miejsce zajęła ekipa OSP Gmina Dzierzążnia, trzecie druhowie z zespołu OSP Gmina Joniec, a na czwartym miejscu mistrzostwa zakończyła drużyna OSP Gmina Sochocin.

Najlepszym strzelcem turnieju został Bartosz Gołaszewski z 17 zdobytymi golami, natomiast najlepszym bramkarzem okazał się Kacper Celian.