To ostatnia szansa. Spisz się i wygraj samochód w loterii NSP 2021

Spisując się przez Internet w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) nie tylko wypełniasz ciążący na Tobie obowiązek, ale dajesz też sobie szansę na atrakcyjne nagrody (w tym samochód). Wystarczy pobrać unikatowy kod potwierdzający samospis internetowy i zarejestrować się w spisowej loterii. Masz na to czas tylko do 7 lipca.

Udział w NSP 2021 jest Twoim obowiązkiem i należy go jak najszybciej wypełnić. Warto to zrobić przez Internet – jeśli skorzystasz z samopisu internetowego dostępnego na stronie https://spis.gov.pl/, uzyskasz prawo do udziału w loterii NSP 2021.

Zgłoszenia tylko do 7 lipca

Jeśli chcesz skorzystać z wyjątkowej okazji i mieć szansę na wygraną, musisz się spieszyć. Zgłoszenia chętnych do udziału w loterii NSP 2021 będą przyjmowane tylko do 7 lipca 2021 r.

Pamiętaj, że warunkiem udziału jest wcześniejsze wypełnienie spisu przez Internet. Osoby spisane przez rachmistrza lub telefonicznie nie mogą brać udziału w tej akcji.

Jak wziąć udział w loterii spisowej?

Po wypełnieniu i zakończeniu formularza spisowego w aplikacji spisowej pojawi się pytanie o chęć uzyskania kodu uprawniającego do udziału w Loterii NSP 2021. Jeśli się zgodzisz, uzyskasz unikatowy 10‑znakowy kod potwierdzający dokonanie samospisu. Kod zostanie też wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail.

To nie koniec. Musisz jeszcze zgłosić udział w loterii i zarejestrować kod na stronie https://loteria.spis.gov.pl/.

Dopiero w tym momencie staniesz się pełnoprawnym uczestnikiem loterii NSP 2021.

Spisz się szybko, by mieć więcej szans na wygraną

W ramach loterii NSP odbędzie się kilka losowań – ostatnie jest zaplanowane na 14 lipca. Im wcześniej się spiszesz i zarejestrujesz w loterii, tym więcej losowań będzie uwzględniać Twój kod. Dlatego warto się pospieszyć.

Harmonogram losowań jest zamieszczony na stronie https://loteria.spis.gov.pl/.

Spisałeś się? Jedź na wakacje…nowym autem

Nagrodą główną w loterii NSP 2021 jest samochód TOYOTA YARIS – po jednym aucie na każde województwo.

Na uczestników loterii czekają też karty przedpłacone o wartości 1000 i 500 zł. Będzie je można wykorzystać na zakupy w każdym sklepie akceptującym płatności bezgotówkowe.

Nie ma się nad czym zastanawiać. Spisz się natychmiast i wygrywaj.

Skip to content