Czwartek 30 listopada 2023 | Imieniny: Andrzeja, Maury, Konstantego | słabe opady śniegu -6°C

„Trzeźwo, zdrowo i wesoło” – radosny piknik w Sochocinie [FOTO]

W piękną, bardzo słoneczną sobotę, 3 września na Stadionie Gminnym w Sochocinie zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się piknik rodzinny pod nazwą „Trzeźwo, zdrowo i wesoło”.

Na najmłodszych i ich rodziców czekało wiele atrakcji, w tym między innymi: dmuchane zjeżdżalnie, zamek z kulkami, czterostanowiskowe eurobungee i dmuchane kule. Ponadto były gry, zabawy oraz przeróżne konkursy. Tu o dobre humory dzieci zadbał animator. Rozdawane były także gadżety i materiały gminne, z herbem gminy Sochocin.

Nie mogło zabraknąć też pokazu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, który przygotowali strażacy-ochotnicy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sochocinie, a także pokazu sprzętu strażackiego sochocińskiej jednostki.

Organizatorami sobotniego wydarzenia byli Miejsko-Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sochocinie oraz miasto i gmina Sochocin, a naszym stoisku prezentowaliśmy materiały promujące obszar działania sochocińskiej gminy. Partnerem imprezy był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sochocinie.

Serdeczne podziękowania należą się również druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Idzikowicach, jak też pracownikom Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Sochocinie.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Jarmark bożonarodzeniowy 2023 – zapraszamy na Rynek w Sochocinie

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy miasta i gminy Sochocin,

w sobotę, 9 grudnia, w godzinach 10.00–13.30 na sochocińskim Rynku odbędzie się kolejna już edycja gminnego jarmarku świątecznego.

Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkanie i degustację rozgrzewającej herbaty oraz świątecznych smakołyków.

Podczas jarmarku będzie można nabyć regionalne, swojskie produkty i ręcznie wykonane świąteczne wyroby – wszystko prosto od lokalnych wystawców, przedsiębiorców, rzemieślników i rękodzielników z naszego terenu i spoza miasta i gminy Sochocin.

Wśród jarmarkowych specjałów zakupić będzie można między innymi: pięknie zdobione pierniki, ciasta, smakowite miody, kolorowe, bożonarodzeniowe ozdoby i dekoracje, a także inne niepowtarzalne produkty.

Będzie miło i świątecznie – serdecznie zapraszamy gości oraz mieszkańców miasta i gminy Sochocin, wspólnie z całymi rodzinami.

Na najmłodszych czekać będą liczne atrakcje: słodkości, zabawy i konkursy, a przede wszystkim święty Mikołaj. Atrakcją sochocińskiego jarmarku będzie również klimatyczna fotobudka. Wstęp wolny.

Organizator:

Miasto i Gmina Sochocin, w partnerstwie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sochocinie i Miejsko-Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sochocinie, we współpracy z Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych w Sochocinie.

Udział w wydarzeniu oznacza jednoznaczne i dobrowolne wyrażenie zgody, w rozumieniu art. 6 ust. 1, lit. a rozporządzenia RODO na utrwalenie i wykorzystanie wizerunku danej osoby jako uczestnika wymienionego wydarzenia, w szczególności w postaci publikacji zdjęć danej osoby w materiałach informacyjnych i promocyjnych.

Regulamin Jarmarku bożonarodzeniowego 2023 (wersja wordowska)

Regulamin Jarmarku bożonarodzeniowego 2023 (wersja .pdf)

Informacje dot. przetwarzania danych zbieranych podczas wydarzeń organizowanych lub współorganizowanych przez miasto i gminę Sochocin (wersja wordowska)

Skip to content