Szukaj
Close this search box.
Poniedziałek 15 lipca 2024 | Imieniny: Henryka, Włodzimierza, Dawida | bezchmurnie 28°C

„Trzeźwo, zdrowo i wesoło” – radosny piknik w Sochocinie [FOTO]

W piękną, bardzo słoneczną sobotę, 3 września na Stadionie Gminnym w Sochocinie zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się piknik rodzinny pod nazwą „Trzeźwo, zdrowo i wesoło”.

Na najmłodszych i ich rodziców czekało wiele atrakcji, w tym między innymi: dmuchane zjeżdżalnie, zamek z kulkami, czterostanowiskowe eurobungee i dmuchane kule. Ponadto były gry, zabawy oraz przeróżne konkursy. Tu o dobre humory dzieci zadbał animator. Rozdawane były także gadżety i materiały gminne, z herbem gminy Sochocin.

Nie mogło zabraknąć też pokazu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, który przygotowali strażacy-ochotnicy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sochocinie, a także pokazu sprzętu strażackiego sochocińskiej jednostki.

Organizatorami sobotniego wydarzenia byli Miejsko-Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sochocinie oraz miasto i gmina Sochocin, a naszym stoisku prezentowaliśmy materiały promujące obszar działania sochocińskiej gminy. Partnerem imprezy był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sochocinie.

Serdeczne podziękowania należą się również druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Idzikowicach, jak też pracownikom Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Sochocinie.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp
Skip to content