Szukaj
Close this search box.
Poniedziałek 22 kwietnia 2024 | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera | zachmurzenie duże 5°C

Zapraszamy na bieg zimowy do Kuchar Królewskich

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Płońscy Patrioci serdecznie zapraszamy Państwa na bieg zimowy I Bieg z Kwartetu Biegowego „Cztery pory Roku 2024”.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 10 marca w Kucharach Królewskich, a środki z wpisowego, zebrane od uczestników biegu zostaną przekazane na specjalistyczną terapię i rehabilitację Gabrysi Grudzickiej, mieszkanki gminy Sochocin.

Odbiór numerków zaplanowano w godzinach 11.00–11.30, a następnie przewidziano półgodzinną rozgrzewkę. Na godzinę 11.40 zaplanowano start biegu na 100 m dla dzieci do lat 7, a na 11.50 bieg na 200 m dla dzieci od 8 do 11 lat. Bieg i marsz nordic walking na 5 kilometrów (start wspólny) wystartują o godzinie 12.00. Wręczenie nagród zaplanowano na godz. 13.15. Bieg odbędzie się na zasadach koleżeńskich – pomiar czasu ręczny.

Środki pieniężne zebrane z wpisowego zostaną przekazane na specjalistyczną terapię i rehabilitację Gabrysi Grudzickiej, mieszkanki sochocińskiej gminy. Gabrysia jest dzieckiem cierpiącym na autyzm atopowy. Wymaga codziennej intensywnej terapii.

Rejestracja zawodników odbywa się drogą elektroniczną, poprzez następującą stronę internetową https://elektronicznezapisy.pl/event/10106.html, lub na miejscu w dniu wydarzenia w przypadku dostępnych wolnych miejsc (limit 150 osób łącznie na bieg i marsz nordic walking). Opłata za uczestnictwo w biegu lub marszu wynosi 30 zł.

Każdy uczestnik, który ukończy bieg lub marsz nordic walking, otrzyma pamiątkowy medal, a trójka najszybszych uczestników biegu oraz marszu z podziałem na kategorie kobiet i mężczyzn, otrzyma puchary albo statuetki.

Organizator zapewnia także ciepłą kawę i herbatę oraz ciepły posiłek.

Źródło: Stowarzyszenie Płońscy Patrioci

Udostępnij
Twitter
WhatsApp
Skip to content