Czwartek 29 września 2022 | Imieniny: Michała, Gabriela, Rafała | blank zachmurzenie małe 10°C

Dziękujemy za oddanie głosu w projekcie „Pod biało-czerwoną”

Bardzo serdecznie dziękujemy mieszkańcom gminy Sochocin, za działania, podjętą aktywność i oddane głosy w akcji „Pod biało-czerwoną”. Dzięki Państwa zaangażowaniu i zainteresowaniu – udało się. Gmina Sochocin zakwalifikowała się do finałowego etapu projektu, związanego z realizacją zakupu i montażu masztów z biało-czerwonymi flagami. Wskutek tego flaga Rzeczypospolitej Polskiej będzie dumnie powiewać na terenie sochocińskiej gminy.

Jak informuje Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, termin realizacji ostatniego etapu inicjatywy – zakupu i montażu masztów z flagami w poszczególnych gminach, które spełniły warunki projektu, zostaje przesunięty na termin późniejszy w 2021 roku.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Zmiana dodatku węglowego od dnia 20 września 2022 roku

blankSzanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że

we wtorek, 20 września weszły w życie nowe przepisy, na podstawie których, mają być rozpatrywane wnioski o wypłatę dodatków węglowych w wysokości 3 tysięcy złotych.

Więcej informacji na temat wypłaty dodatku węglowego na naszej stronie internetowej, pod następującym adresem: https://www.sochocin.pl/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-dodatku-weglowym-w-gminie-sochocin-wzor-wniosku/.

Skip to content