Czwartek 29 września 2022 | Imieniny: Michała, Gabriela, Rafała | blank pochmurnie 10°C

Strażacy z OSP Sochocin dowożą starsze osoby do punktów szczepień

W środę, 3 lutego strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sochocinie jako pierwsi na terenie gminy Sochocin zaangażowali się we wsparcie Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19. Wsparcie polegało na dowiezieniu starszego małżeństwa do ośrodka zdrowia w Sochocinie na szczepienie przeciwko COVID-19.

Akcja była poprzedzona zgłoszeniem zapotrzebowania na transport, które zostało wcześniej przesłane do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku przez koordynatora akcji dowozu na szczepienia z Urzędu Miasta i Gminy Sochocin.

Przypomnijmy, że w ramach ogólnopolskiej akcji szczepień przeciwko COVID-19 strażacy pomagają dotrzeć do punktów szczepień osobom, które nie mogą tam dojechać we własnym zakresie. Akcja jest prowadzona we współpracy z punktami szczepień, a także jednostkami samorządu terytorialnego.

blank

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Zmiana dodatku węglowego od dnia 20 września 2022 roku

blankSzanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że

we wtorek, 20 września weszły w życie nowe przepisy, na podstawie których, mają być rozpatrywane wnioski o wypłatę dodatków węglowych w wysokości 3 tysięcy złotych.

Więcej informacji na temat wypłaty dodatku węglowego na naszej stronie internetowej, pod następującym adresem: https://www.sochocin.pl/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-dodatku-weglowym-w-gminie-sochocin-wzor-wniosku/.

Skip to content