Jarmark bożonarodzeniowy – zapraszamy na Rynek w Sochocinie!

Jarmark bożonarodzeniowy – zapraszamy na Rynek w Sochocinie!

W sobotę, 11 grudnia, w godzinach 10.00–13.30 na sochocińskim Rynku odbędzie się kolejna już edycja gminnego jarmarku świątecznego. Burmistrz miasta i gminy Sochocin Jerzy Ryziński serdecznie zaprasza na wspólne spotkanie i degustację rozgrzewającej herbaty oraz świątecznych smakołyków. Podczas jarmarku będzie można nabyć regionalne, swojskie produkty i ręcznie wykonane świąteczne wyroby – wszystko prosto od lokalnych wystawców, przedsiębiorców, rzemieślników i rękodzielników z naszego terenu i spoza gminy Sochocin.

Wśród jarmarkowych specjałów zakupić będzie można m.in.: pięknie zdobione pierniki, ciasta, smakowite miody, kolorowe, bożonarodzeniowe ozdoby i dekoracje, a także inne niepowtarzalne produkty. Będzie miło i świątecznie – serdecznie zapraszamy gości oraz mieszkańców miasta i gminy Sochocin, wspólnie z całymi rodzinami. Na najmłodszych czekać będą liczne atrakcje: słodkości, zabawy i konkursy, a przede wszystkim święty Mikołaj. Atrakcją sochocińskiego jarmarku będzie również klimatyczna fotobudka. Wstęp wolny.

Udział w wydarzeniu oznacza jednoznaczne i dobrowolne wyrażenie zgody, w rozumieniu art. 6 ust. 1, lit. a rozporządzenia RODO na utrwalenie i wykorzystanie wizerunku danej osoby jako uczestnika wymienionego wydarzenia, w szczególności w postaci publikacji zdjęć danej osoby w materiałach informacyjnych i promocyjnych.

Regulamin Jarmarku bożonarodzeniowego 2021 (wersja wordowska)

Regulamin Jarmarku bożonarodzeniowego 2021 (wersja pdf)

Skip to content