Czwartek 30 listopada 2023 | Imieniny: Andrzeja, Maury, Konstantego | zachmurzenie duże -5°C

Jednostka OSP Kołoząb wyróżniona w konkursie „Ochotnicza Straż Pożarna nie tylko ratuje, ale integruje”

Jednostka OSP KSRG Kołoząb znalazła się w gronie wyróżnionych pierwszej pilotażowej edycji konkursu, pod nazwą „Ochotnicza Straż Pożarna nie tylko ratuje, ale integruje”.

W czwartek, 16 listopada w Sękocinie Starym podczas 16. Mazowieckiego Kongresu Rozwoju Obszarów Wiejskich wręczono 10 wyróżnień, a także 3 nagrody główne. Za swoją działalność społeczną, jednostka z Kołozębia otrzymała wyróżnienie.

Przedstawiciele OSP odebrali z rąk wicemarszałka Janiny Ewy Orzełowskiej i radnego sejmiku województwa mazowieckiego Leszka Przybytniaka symboliczny czek na kwotę 1,5 tysiąca złotych.

Miasto i gminę Sochocin, podczas wydarzenia reprezentowała sekretarz sochocińskiej gminy Marzanna Kucharzak.

Zgodnie z regulaminem, intencją konkursu było poszukiwanie i nagradzanie dobrych praktyk w zakresie działalności pozagaśniczej i pozaratowniczej OSP.

Serdecznie gratulujemy.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Jarmark bożonarodzeniowy 2023 – zapraszamy na Rynek w Sochocinie

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy miasta i gminy Sochocin,

w sobotę, 9 grudnia, w godzinach 10.00–13.30 na sochocińskim Rynku odbędzie się kolejna już edycja gminnego jarmarku świątecznego.

Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkanie i degustację rozgrzewającej herbaty oraz świątecznych smakołyków.

Podczas jarmarku będzie można nabyć regionalne, swojskie produkty i ręcznie wykonane świąteczne wyroby – wszystko prosto od lokalnych wystawców, przedsiębiorców, rzemieślników i rękodzielników z naszego terenu i spoza miasta i gminy Sochocin.

Wśród jarmarkowych specjałów zakupić będzie można między innymi: pięknie zdobione pierniki, ciasta, smakowite miody, kolorowe, bożonarodzeniowe ozdoby i dekoracje, a także inne niepowtarzalne produkty.

Będzie miło i świątecznie – serdecznie zapraszamy gości oraz mieszkańców miasta i gminy Sochocin, wspólnie z całymi rodzinami.

Na najmłodszych czekać będą liczne atrakcje: słodkości, zabawy i konkursy, a przede wszystkim święty Mikołaj. Atrakcją sochocińskiego jarmarku będzie również klimatyczna fotobudka. Wstęp wolny.

Organizator:

Miasto i Gmina Sochocin, w partnerstwie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sochocinie i Miejsko-Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sochocinie, we współpracy z Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych w Sochocinie.

Udział w wydarzeniu oznacza jednoznaczne i dobrowolne wyrażenie zgody, w rozumieniu art. 6 ust. 1, lit. a rozporządzenia RODO na utrwalenie i wykorzystanie wizerunku danej osoby jako uczestnika wymienionego wydarzenia, w szczególności w postaci publikacji zdjęć danej osoby w materiałach informacyjnych i promocyjnych.

Regulamin Jarmarku bożonarodzeniowego 2023 (wersja wordowska)

Regulamin Jarmarku bożonarodzeniowego 2023 (wersja .pdf)

Informacje dot. przetwarzania danych zbieranych podczas wydarzeń organizowanych lub współorganizowanych przez miasto i gminę Sochocin (wersja wordowska)

Skip to content