Szukaj
Close this search box.
Czwartek 13 czerwca 2024 | Imieniny: Lucjana, Antoniego | zachmurzenie duże 14°C

Jubileusz 100-lecia urodzin mieszkańca miasta i gminy Sochocin [ZDJĘCIA]

To była piękna i wyjątkowa uroczystość, która nie zdarza się zbyt często. 100 lat życia, to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Tego niesamowitego daru doświadczył Pan Henryk Karabin z Sochocina, który właśnie dzisiaj, 19 maja obchodzi swoje 100. urodziny.

Z tej też okazji dostojnego Jubilata odwiedziły władze samorządowe miasta i gminy Sochocin, na czele z burmistrzem Jerzym Ryzińskim, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Sochocinie Lilianna Adamska i kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie Anna Żebrowska.

Burmistrz Jerzy Ryziński, w imieniu własnym, jak i całej społeczności sochocińskiej gminy, złożył najserdeczniejsze życzenia i wręczył list gratulacyjny oraz kosz ze słodkościami, natomiast z rąk sekretarza miasta i gminy Sochocin Elżbiety Krauze Pan Henryk odebrał kwiaty.

Przedstawiciel ciechanowskiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Anna Żebrowska przekazała zacnemu Jubilatowi również najpiękniejsze, jak najlepsze życzenia i gratulacje przekazane przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, a także Wojewodę Mazowieckiego Tobiasza Bocheńskiego.

Dopełnieniem tego niecodziennego wydarzenia było wzniesienie toastu za zdrowie Jubilata, podczas którego odśpiewano symboliczne ,,200 lat”.

Pan Henryk, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą i całkiem niezłą pamięcią.

Podczas uroczystości zgromadziła się liczna rodzina Pana Henryka, która z wielkim wzruszeniem przeżywała ten dzień. Pan Henryk także z wielkim wzruszeniem dziękował za wszystkie życzenia i odwiedziny.

Drogi Jubilacie, raz jeszcze składamy Ci najlepsze życzenia wielu długich lat w zdrowiu, szczęściu i radości, a także samych pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp
Skip to content