Sobota 10 czerwca 2023 | Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty, Diany | zachmurzenie duże 17°C

Jubileusz 100-lecia urodzin mieszkańca miasta i gminy Sochocin [ZDJĘCIA]

To była piękna i wyjątkowa uroczystość, która nie zdarza się zbyt często. 100 lat życia, to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Tego niesamowitego daru doświadczył Pan Henryk Karabin z Sochocina, który właśnie dzisiaj, 19 maja obchodzi swoje 100. urodziny.

Z tej też okazji dostojnego Jubilata odwiedziły władze samorządowe miasta i gminy Sochocin, na czele z burmistrzem Jerzym Ryzińskim, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Sochocinie Lilianna Adamska i kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie Anna Żebrowska.

Burmistrz Jerzy Ryziński, w imieniu własnym, jak i całej społeczności sochocińskiej gminy, złożył najserdeczniejsze życzenia i wręczył list gratulacyjny oraz kosz ze słodkościami, natomiast z rąk sekretarza miasta i gminy Sochocin Elżbiety Krauze Pan Henryk odebrał kwiaty.

Przedstawiciel ciechanowskiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Anna Żebrowska przekazała zacnemu Jubilatowi również najpiękniejsze, jak najlepsze życzenia i gratulacje przekazane przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, a także Wojewodę Mazowieckiego Tobiasza Bocheńskiego.

Dopełnieniem tego niecodziennego wydarzenia było wzniesienie toastu za zdrowie Jubilata, podczas którego odśpiewano symboliczne ,,200 lat”.

Pan Henryk, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą i całkiem niezłą pamięcią.

Podczas uroczystości zgromadziła się liczna rodzina Pana Henryka, która z wielkim wzruszeniem przeżywała ten dzień. Pan Henryk także z wielkim wzruszeniem dziękował za wszystkie życzenia i odwiedziny.

Drogi Jubilacie, raz jeszcze składamy Ci najlepsze życzenia wielu długich lat w zdrowiu, szczęściu i radości, a także samych pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Rusza konkurs na najpiękniejszy ogród w mieście i gminie Sochocin 2023

Burmistrz miasta i gminy Sochocin Jerzy Ryziński ogłasza konkurs na najpiękniejszy ogród w mieście i gminie Sochocin.

Wystarczy zapoznać się z regulaminem i wysłać do nas zgłoszenie. Na właścicieli najpiękniejszych zielonych zakątków czekają atrakcyjne nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 9 czerwca 2023 roku.

By zgłosić swój udział, wcześniej należy zapoznać się z regulaminem konkursu i wypełnić kartę zgłoszenia. Ocena ogrodów rozpocznie się w drugiej połowie czerwca. Rozstrzygnięcie nastąpi najpóźniej do 30 lipca.

Jury wybierze trzy najpiękniejsze ogrody, dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa. Zgłoszenia można składać w Urzędzie Miasta i Gminy Sochocin, przy ulicy Guzikarzy 9, lub drogą elektroniczną na następujący adres e-mailowy: kamil.wojciechowski@sochocin.pl – numer tel. 23 661 80 01 (wew. 48).

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy zatem mieszkańców sochocińskiej gminy do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Regulamin, karta zgłoszenia, a także więcej informacji na stronie internetowej www.sochocin.pl.

Skip to content