Sobota 10 czerwca 2023 | Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty, Diany | zachmurzenie duże 16°C

Koncert dla Pań z okazji Ich święta [ZDJĘCIA]

Miasto i Gmina Sochocin podtrzymuje tradycję organizowania dla swoich mieszkanek koncertów z okazji Ich święta. W sobotę, 11 marca, już po raz kolejny odbył się taki w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sochocinie.

Mieszkanki miasta i gminy Sochocin nie mogły narzekać na brak atrakcji. Na początku najlepsze życzenia wszystkim zebranym Paniom, z okazji Dnia Kobiet, w imieniu Panów, złożył dyrektor sochocińskiego domu kultury Kryspin Kadej. Następnie przyszedł czas na część artystyczną.

Przed publicznością zaprezentowała się kapela folkowa, w następującym składzie: Michał Berent, Piotr Gontarek, Dorota Dana, Kryspin Kadej, Joanna Kochanowska, Piotr Morański i Paweł Czyżewski. Podczas koncertu nie zabrakło także występów solistów: Eweliny Smolińskiej i Antka Piaskowskiego. Na scenie pojawiły się również sekcje działające przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, a mianowicie sekcja taneczna oraz teatralna, czyli grupa „Animagia”. Na koniec, wszystkie Panie otrzymały symbolicznego kwiatka.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Rusza konkurs na najpiękniejszy ogród w mieście i gminie Sochocin 2023

Burmistrz miasta i gminy Sochocin Jerzy Ryziński ogłasza konkurs na najpiękniejszy ogród w mieście i gminie Sochocin.

Wystarczy zapoznać się z regulaminem i wysłać do nas zgłoszenie. Na właścicieli najpiękniejszych zielonych zakątków czekają atrakcyjne nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 9 czerwca 2023 roku.

By zgłosić swój udział, wcześniej należy zapoznać się z regulaminem konkursu i wypełnić kartę zgłoszenia. Ocena ogrodów rozpocznie się w drugiej połowie czerwca. Rozstrzygnięcie nastąpi najpóźniej do 30 lipca.

Jury wybierze trzy najpiękniejsze ogrody, dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa. Zgłoszenia można składać w Urzędzie Miasta i Gminy Sochocin, przy ulicy Guzikarzy 9, lub drogą elektroniczną na następujący adres e-mailowy: kamil.wojciechowski@sochocin.pl – numer tel. 23 661 80 01 (wew. 48).

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy zatem mieszkańców sochocińskiej gminy do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Regulamin, karta zgłoszenia, a także więcej informacji na stronie internetowej www.sochocin.pl.

Skip to content