Środa 29 marca 2023 | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego | zachmurzenie duże 3°C

Koncert dla Pań z okazji Ich święta [ZDJĘCIA]

Miasto i Gmina Sochocin podtrzymuje tradycję organizowania dla swoich mieszkanek koncertów z okazji Ich święta. W sobotę, 11 marca, już po raz kolejny odbył się taki w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sochocinie.

Mieszkanki miasta i gminy Sochocin nie mogły narzekać na brak atrakcji. Na początku najlepsze życzenia wszystkim zebranym Paniom, z okazji Dnia Kobiet, w imieniu Panów, złożył dyrektor sochocińskiego domu kultury Kryspin Kadej. Następnie przyszedł czas na część artystyczną.

Przed publicznością zaprezentowała się kapela folkowa, w następującym składzie: Michał Berent, Piotr Gontarek, Dorota Dana, Kryspin Kadej, Joanna Kochanowska, Piotr Morański i Paweł Czyżewski. Podczas koncertu nie zabrakło także występów solistów: Eweliny Smolińskiej i Antka Piaskowskiego. Na scenie pojawiły się również sekcje działające przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, a mianowicie sekcja taneczna oraz teatralna, czyli grupa „Animagia”. Na koniec, wszystkie Panie otrzymały symbolicznego kwiatka.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Bezpłatne badania mammograficzne w Sochocinie

Mammografia, to najważniejsze badanie diagnostyczne w kierunku wykrycia raka piersi.

Zapraszamy mieszkanki miasta i gminy Sochocin w wieku 50–69 lat, które przez ostatnie 24 miesiące nie wykonywały mammografii na bezpłatne badania mammograficzne, w ramach programu profilaktycznego Narodowego Funduszu Zdrowia, bez skierowania lekarskiego, 3 kwietnia w godzinach od 10.00 do 17.00, przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Sochocinie.

Rejestracja pod numerem telefonu 42 254 64 17, lub w sieci na stronie internetowej: www.medica.org.pl.

W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem prosimy przygotować dowód osobisty i nr telefonu. Prosimy też o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej i w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

Więcej informacji na temat mammografii znajdą Państwo na stronie, pod następującym adresem internetowym: www.medica.org.pl.

Nie odkładaj badań na później. Zbadaj się i zyskaj spokój.

Skip to content