Szukaj
Close this search box.
Czwartek 13 czerwca 2024 | Imieniny: Lucjana, Antoniego | zachmurzenie duże 14°C

Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. [FOTO]

W sobotę, 9 września, na sochocińskim stadionie rozegrano zawody sportowo-pożarnicze ochotniczych straży pożarnych z terenu miasta i gminy Sochocin. Była to świetna okazja do wzajemnej rywalizacji i pokazu wyszkolenia bojowego strażaków.

Do zawodów przystąpiło osiem jednostek OSP, które wystawiły łącznie 18 drużyn, w tym 6 młodzieżowych drużyn pożarniczych, 2 drużyny grupy C i 10 drużyn grupy A.

Na zakończenie burmistrz miasta i gminy Sochocin Jerzy Ryziński, prezes zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Sochocinie Jacek Ryziński oraz komendant gminny Związku OSP RP w Sochocinie Andrzej Dzięgielewski wręczyli dyplomy i puchary, dziękując wszystkim startującym drużynom za udział w zmaganiach strażackich i zdrową rywalizację, a jednostkom OSP za stałą współpracę, a także gotowość bojową.

Na zawodach obecni byli również przedstawiciele Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Płońsku: prezes druh Aleksander Jarosławski i sekretarz druh Antoni Czapski. W imieniu Pana Adama Struzika Marszałka Województwa Mazowieckiego zaszczyciła nas swoją obecnością Pani Agnieszka Pielat.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku.

Warto wspomnieć, że dla drużyn grupy A za zajęcie I II i III miejsca zostały wręczone nagrody, które przekazał Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Bardzo dziękujemy zawodnikom i kibicom za miłą oraz sportową atmosferę.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp
Skip to content