Szukaj
Close this search box.
Czwartek 13 czerwca 2024 | Imieniny: Lucjana, Antoniego | słabe opady deszczu 14°C

Mieszkańcu, zgłoś zapotrzebowanie na Internet światłowodowy

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy miasta i gminy Sochocin,

uprzejmie informujemy, że Spółka IT Partners Telco, dzięki wygranej w naborze w programie KPO, w ramach inwestycji C1.1.1. pod nazwą „Zapewnienie dostępu do bardzo szybkiego Internetu na obszarach białych plam”, zyskała możliwość realizacji sieci szerokopasmowej na obszarze białych plam znajdujących się na terenie miasta i gminy Sochocin.

Budowa sieci światłowodowej w ramach programu KPO będzie bezpłatna. Na dalszym etapie podłączenie do Internetu będzie realizowane już bezpośrednio z wykonawcą sieci światłowodowej, który przedstawi cennik i prędkości Internetu.

Pod następującym adresem internetowym znajduje się wykaz punktów adresowych, do których zostanie w ramach projektu doprowadzony światłowód: Mapa punktów adresowych.

Jeśli Państwa adres nie jest oznaczony znacznikiem istnieje możliwość jego dopisania do realizacji sieci światłowodowej w sochocińskiej gminie. W tym celu należy wypełnić następujący formularz: Formularz zgłoszeniowy.

Na zgłoszenia czekamy do 31 marca 2024 roku.

Adresy osób dopisujących się będą uzupełniane sukcesywnie na mapie po zaakceptowaniu adresu przez wykonawcę. Prosimy o sprawdzanie dostępności wyłącznie na zamieszczonej mapie.

Czy operatorzy obejmą zasięgiem mój adres?

Zachęcamy do skorzystania ze specjalnie stworzonej aplikacji, która pozwoli sprawdzić wyniki na interesującym Cię obszarze: https://www.gov.pl/web/cppc/zakonczenie-oceny-przedsiewziec-na-budowe-sieci-szerokopasmowej.

Więcej informacji na ten temat pod numerem telefonu 23 661 80 01 (wew. 45).

Udostępnij
Twitter
WhatsApp
Skip to content