Szukaj
Close this search box.
Poniedziałek 26 lutego 2024 | Imieniny: Mirosława, Aleksandra | zachmurzenie małe 3°C

Rewir dzielnicowych płońskiej policji informuje

Uprzejmie informujemy,

że rewir dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Płońsku prowadzi działania priorytetowe w gminie Sochocin, na terenie dzielnicy numer 9, gdzie w okresie od dnia 1 sierpnia 2022 roku do dnia 31 styczna 2023 r. jest objęty rejon Publicznego Zespołu Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie, przy ulicy Szkolnej 17.

W wyżej wymienionym miejscu szczególnie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30–9.00, ale także od 13.00 do 16.00 dochodzi do niewłaściwego zatrzymywania się i parkowania pojazdów.

Plan działań priorytetowych płońskiej policji

Ponadto w związku z realizacją planu działania priorytetowego przez Komendę Powiatową Policji w Płońsku, uprzejmie informujemy, że zadaniem priorytetowym na terenie miasta i gminy Sochocin jest dzielnica numer 10 – rejon sklepu spożywczo-przemysłowego w miejscowości Wycinki 20; cel – ograniczenie niepożądanych zachowań w ww. miejscu.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Rusza konkurs fotograficzny „Zimowy krajobraz miasta i gminy Sochocin”

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy miasta i gminy Sochocin,

rozpoczęła się kalendarzowa oraz astronomiczna zima, a w związku z tym mamy dla Państwa konkurs fotograficzny pod nazwą „Zimowy krajobraz miasta i gminy Sochocin”.

W sochocińskiej gminie nie brakuje przecież niesamowitych zakątków i pięknych, ciekawych miejsc, które warto uwiecznić.

Na Wasze zdjęcia czekamy do dnia 29 lutego 2024 roku. Fotografie, wraz z kartą zgłoszenia udziału w naszym konkursie należy przesłać na następujący adres e-mailowy: kamil.wojciechowski@sochocin.pl – nr telefonu 23 661 80 01 (wew. 48).

Zapraszamy i zachęcamy zatem do wyprawy i zabawy w fotografowanie. Na autorów najlepszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy, a także inne informacje dotyczące konkursu, na stronie internetowej www.sochocin.pl.

Zima potrafi być piękna, mamy nadzieję, że choć trochę będzie biała, i będziemy mogli cieszyć się jej urokami.

Skip to content