Rodzinny festyn ze szczepieniami i licznymi atrakcjami w Kondrajcu [ZDJĘCIA]

Rodzinny festyn ze szczepieniami i licznymi atrakcjami w Kondrajcu [ZDJĘCIA]

Ostatnia niedziela sierpnia należała do mieszkańców Kondrajca i wszystkich gości. Na terenie lokalnej remizy ochotniczej straży pożarnej zorganizowano proszczepionkowy festyn. Każdy chętny, od ręki i bez rejestracji mógł się zaszczepić przeciw COVID-19 szczepionką marki Pfizer oraz Johnson & Johnson. Akcja trwała od godz. 14.00 do 19.00.

Podczas wydarzenia nie zabrakło mnóstwa atrakcji dla dzieci. Były gry, zabawy, przeróżne konkursy i malowanie buziek. Tu o dobre humory najmłodszych zadbał animator Piotr Jezierski. Rozdawane były także gadżety, zawierające hasło „#SZCZEPIMYSIĘ”.

O ucztę dla ciała zatroszczyły się członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Kondrajcu, przygotowując kiełbaski, grochówkę, a także stół z domowymi wypiekami. Miłym akcentem festynu był występ znanego między innymi z programu „The Voice Senior” Jamesa Brierleya z przyjaciółmi. Nie mogło zabraknąć również pokazu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, który przygotowali strażacy-ochotnicy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sochocinie.

Organizatorem niedzielnej imprezy było Koło Gospodyń Wiejskich z siedzibą w Kondrajcu.

 

Skip to content