Sobota 10 czerwca 2023 | Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty, Diany | bezchmurnie 18°C

Rodzinny piknik i otwarcie nowego placu zabaw w Kołozębiu

Już w najbliższą sobotę, 18 czerwca, przy Szkole Podstawowej w Kołozębiu odbędzie się piknik pod nazwą „Dzień Rodziny”, połączony z uroczystym otwarciem nowego placu zabaw „Centrum Edukacyjno – Rekreacyjne Skrzatolandia”.

Animacje, gry i zabawy dla najmłodszych, dmuchana zjeżdżalnia, zamek do skakania, eurobungee, wata cukrowa oraz popcorn – te i wiele innych atrakcji czeka na wszystkich uczestników sobotniego wydarzenia, 18 czerwca.

Serdecznie zapraszamy, wspólnie z Lokalną Grupą Działania – Przyjazne Mazowsze, Szkołą Podstawową w Kołozębiu, a także Miejsko-Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sochocinie.

Początek o godzinie 9.00. Zakończenie pikniku rodzinnego zostało zaplanowane na 12.00.

Plakat: zbiory Lokalnej Grupy Działania – Przyjazne Mazowsze

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Rusza konkurs na najpiękniejszy ogród w mieście i gminie Sochocin 2023

Burmistrz miasta i gminy Sochocin Jerzy Ryziński ogłasza konkurs na najpiękniejszy ogród w mieście i gminie Sochocin.

Wystarczy zapoznać się z regulaminem i wysłać do nas zgłoszenie. Na właścicieli najpiękniejszych zielonych zakątków czekają atrakcyjne nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 9 czerwca 2023 roku.

By zgłosić swój udział, wcześniej należy zapoznać się z regulaminem konkursu i wypełnić kartę zgłoszenia. Ocena ogrodów rozpocznie się w drugiej połowie czerwca. Rozstrzygnięcie nastąpi najpóźniej do 30 lipca.

Jury wybierze trzy najpiękniejsze ogrody, dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa. Zgłoszenia można składać w Urzędzie Miasta i Gminy Sochocin, przy ulicy Guzikarzy 9, lub drogą elektroniczną na następujący adres e-mailowy: kamil.wojciechowski@sochocin.pl – numer tel. 23 661 80 01 (wew. 48).

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy zatem mieszkańców sochocińskiej gminy do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Regulamin, karta zgłoszenia, a także więcej informacji na stronie internetowej www.sochocin.pl.

Skip to content