Sobota 10 czerwca 2023 | Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty, Diany | bezchmurnie 17°C

Jubileusz 35-lecia Rodzinnych Ogrodów Działkowych Stowarzyszenia „Wkra”

W sobotę, 25 czerwca ważne wydarzenie w Kolonii Sochocin. Tego dnia swój jubileusz 35-lecia świętować będą działkowcy z Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Wkra”.

W programie między innymi: odsłonięcie tablicy upamiętniającej 35-lecie powstania ROD „Wkra”, koncert Orkiestry Dętej Sochocin, występ zespołu folkowego, prezentacja ponadprzeciętnych umiejętności działkowców, gry, zabawy i animacje dla dzieci, pokaz wyposażenia wozu strażackiego Ochotniczej Straży Pożarnej w Sochocinie, nauka pierwszej pomocy przedmedycznej, stoisko Koła Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Kołozębiu z wyrobami regionalnymi, i wiele, wiele, innych. Atrakcji z pewnością nie zabraknie.

Miasto i Gmina Sochocin jest partnerem przedsięwzięcia. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sochocin.

Wspólnie z organizatorem serdecznie zapraszamy, na teren Rodzinnych Ogrodów Działkowych Stowarzyszenia „Wkra” w Kolonii Sochocin. Start o godzinie 12.00.

Plakat: zbiory Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Wkra”

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Rusza konkurs na najpiękniejszy ogród w mieście i gminie Sochocin 2023

Burmistrz miasta i gminy Sochocin Jerzy Ryziński ogłasza konkurs na najpiękniejszy ogród w mieście i gminie Sochocin.

Wystarczy zapoznać się z regulaminem i wysłać do nas zgłoszenie. Na właścicieli najpiękniejszych zielonych zakątków czekają atrakcyjne nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 9 czerwca 2023 roku.

By zgłosić swój udział, wcześniej należy zapoznać się z regulaminem konkursu i wypełnić kartę zgłoszenia. Ocena ogrodów rozpocznie się w drugiej połowie czerwca. Rozstrzygnięcie nastąpi najpóźniej do 30 lipca.

Jury wybierze trzy najpiękniejsze ogrody, dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa. Zgłoszenia można składać w Urzędzie Miasta i Gminy Sochocin, przy ulicy Guzikarzy 9, lub drogą elektroniczną na następujący adres e-mailowy: kamil.wojciechowski@sochocin.pl – numer tel. 23 661 80 01 (wew. 48).

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy zatem mieszkańców sochocińskiej gminy do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Regulamin, karta zgłoszenia, a także więcej informacji na stronie internetowej www.sochocin.pl.

Skip to content