Wtorek 29 listopada 2022 | Imieniny: Błażeja, Saturnina | blank bezchmurnie 1°C

Spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich. Jak efektywnie rozwijać organizację pozarządową?

Urząd Miasta i Gminy Sochocin zaprasza Zarząd oraz członków Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Miasta i Gminy Sochocin na spotkanie:

Jak efektywnie rozwijać organizację pozarządową?

Spotkanie odbędzie się w dniu 6 października 2022 r. o godz. 17.00 w sali Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Sochocinie.

 

Program spotkania:

  1. Przedstawienie prowadzących ze strony mOWES.
  2. Przedstawienie się uczestników spotkania, krótka informacja o organizacji, ostatnich i planowanych działaniach.
  3. Oferta mOWES.
  4. Badanie potrzeb – na jakim etapie rozwoju organizacji jesteśmy?
  5. Źródła pozyskiwania środków na działalność organizacji.
  6. Logika projektowa.
  7. Ustalenie kolejnych działań.

 

W spotkaniu będą uczestniczyć przedstawiciele Mazowieckiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej i Fundacji Fundusz Współpracy

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Jarmark bożonarodzeniowy 2022 – zapraszamy na Rynek w Sochocinie

blank

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy miasta i gminy Sochocin,

w sobotę, 10 grudnia, w godzinach 10.00–13.30 na sochocińskim Rynku odbędzie się kolejna już edycja gminnego jarmarku świątecznego.

Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkanie i degustację rozgrzewającej herbaty oraz świątecznych smakołyków.

Podczas jarmarku będzie można nabyć regionalne, swojskie produkty i ręcznie wykonane świąteczne wyroby – wszystko prosto od lokalnych wystawców, przedsiębiorców, rzemieślników i rękodzielników z naszego terenu i spoza miasta i gminy Sochocin.

Wśród jarmarkowych specjałów zakupić będzie można między innymi: pięknie zdobione pierniki, ciasta, smakowite miody, kolorowe, bożonarodzeniowe ozdoby i dekoracje, a także inne niepowtarzalne produkty.

Będzie miło i świątecznie – serdecznie zapraszamy gości oraz mieszkańców miasta i gminy Sochocin, wspólnie z całymi rodzinami.

Na najmłodszych czekać będą liczne atrakcje: słodkości, zabawy i konkursy, a przede wszystkim święty Mikołaj. Atrakcją sochocińskiego jarmarku będzie również klimatyczna fotobudka. Wstęp wolny.

Organizator:

Miasto i Gmina Sochocin, we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sochocinie, Miejsko-Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sochocinie i Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych w Sochocinie.

Udział w wydarzeniu oznacza jednoznaczne i dobrowolne wyrażenie zgody, w rozumieniu art. 6 ust. 1, lit. a rozporządzenia RODO na utrwalenie i wykorzystanie wizerunku danej osoby jako uczestnika wymienionego wydarzenia, w szczególności w postaci publikacji zdjęć danej osoby w materiałach informacyjnych i promocyjnych.

Skip to content