Umowa podpisana. Już wkrótce ruszy modernizacja Zakościelnej w Sochocinie

Umowa podpisana. Już wkrótce ruszy modernizacja Zakościelnej w Sochocinie

W poniedziałek, 9 maja, sekretarz miasta i gminy Sochocin Elżbieta Krauze, przy kontrasygnacie skarbnika Marzanny Kucharzak, podpisała umowę na przebudowę drogi gminnej w Sochocinie, a mianowicie części ulicy Zakościelnej. To około 250 metrów bieżących.

Przypomnijmy, że w przetargu na wykonawcę inwestycji drogowej wpłynęły trzy oferty. Wybrano ofertę firmy Arbet Arkadiusz Jakubiak z siedzibą w Krajęczynie, która zmodernizuje drugą część ulicy Zakościelnej Sochocinie za kwotę 293 913,42 zł (najwyższa oferta opiewała na prawie 444,5 tys. zł).

Planowana przebudowa drugiej części ul. Zakościelnej obejmie wykonanie nawierzchni jezdni i zjazdów z kostki betonowej brukowej, oraz poboczy z kruszywa łamanego.

W ramach przedsięwzięcia zmodernizowany zostanie odcinek ul. Zakościelnej, o długości blisko 250 metrów bieżących. Wykonane będzie też, między innymi, oznakowanie pionowe.

Termin realizacji tego drogowego zadania określono do dnia 29 lipca 2022 roku.

To drugi etap przebudowy ul. Zakościelnej w Sochocinie. Pierwszy (w kierunku sochocińskiego kościoła parafialnego) został zakończony w 2021 roku.

 

Skip to content