Sobota 10 czerwca 2023 | Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty, Diany | zachmurzenie duże 16°C

Wiosenne sprzątanie w Niewikli. Zebrano 12 worków śmieci

Kolejna akcja porządków w gminie Sochocin. Nie tylko mieszkańcy Idzikowic i okolic, ale również mieszkańcy Niewikli wzięli sprawy w swoje ręce i postanowili zrobić coś pożytecznego dla swojej miejscowości. W minioną sobotę, 25 marca zorganizowali sprzątanie śmieci zalegających w okolicy.

W przedsięwzięciu uczestniczyło nieco ponad 10 osób. Długo można by wymieniać, jakie „skarby” złowili w swojej „małej Ojczyźnie”. Znaleźli między innymi standardowe już butelki i puszki, a najmilszym znaleziskiem było 10 złotych. Nie zabrakło też przeróżnych folii. Wspólnie uzbierano 12 worków śmieci o pojemności 60 i 120 litrów.

Gratulujemy inicjatywy i zaangażowania.

Zdjęcia: dzięki uprzejmości organizatorów

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Rusza konkurs na najpiękniejszy ogród w mieście i gminie Sochocin 2023

Burmistrz miasta i gminy Sochocin Jerzy Ryziński ogłasza konkurs na najpiękniejszy ogród w mieście i gminie Sochocin.

Wystarczy zapoznać się z regulaminem i wysłać do nas zgłoszenie. Na właścicieli najpiękniejszych zielonych zakątków czekają atrakcyjne nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 9 czerwca 2023 roku.

By zgłosić swój udział, wcześniej należy zapoznać się z regulaminem konkursu i wypełnić kartę zgłoszenia. Ocena ogrodów rozpocznie się w drugiej połowie czerwca. Rozstrzygnięcie nastąpi najpóźniej do 30 lipca.

Jury wybierze trzy najpiękniejsze ogrody, dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa. Zgłoszenia można składać w Urzędzie Miasta i Gminy Sochocin, przy ulicy Guzikarzy 9, lub drogą elektroniczną na następujący adres e-mailowy: kamil.wojciechowski@sochocin.pl – numer tel. 23 661 80 01 (wew. 48).

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy zatem mieszkańców sochocińskiej gminy do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Regulamin, karta zgłoszenia, a także więcej informacji na stronie internetowej www.sochocin.pl.

Skip to content