Szukaj
Close this search box.
Poniedziałek 15 lipca 2024 | Imieniny: Henryka, Włodzimierza, Dawida | bezchmurnie 28°C

Wybory sołtysów w mieście i gminie Sochocin 2024 [WYNIKI, AKTUALIZACJA]

Grzegorz W. Tężycki, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy miasta i gminy Sochocin,

w mieście i gminie Sochocin rozpoczęły się wybory na sołtysów oraz do rad sołeckich na nową kadencję 2024–2029. Pierwsze głosowania już za nami (odbyły się 11 czerwca). W sumie wybranych zostanie 28 sołtysów, a ostatniego poznamy 18 lipca.

O wynikach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Kto ponownie został wybrany, a która miejscowość ma nowego sołtysa?

Gromadzyn – Marzena Adamiak

Rada sołecka: Danuta Kowalska-Smolińska, Piotr Adamiak, Marcin Werczyński

Biele – Jadwiga Matla

Rada sołecka: Justyna Malinowska, Marta Karabin, Paulina Ryzińska

Wierzbówiec – Wiesław Drogosz

Rada sołecka: Sławomir Chlewicki, Jan Kosobudzki, Mieczysław Niedziałkowski

Koliszewo – Marianna Chojnacka

Rada sołecka: Monika Chojnacka, Maria Włodkowska, Andrzej Wroński

BarakiWojciech Nowakowski

Rada sołecka: Krzysztof Eska, Dominik Rosiak, Włodzimierz Ryczkowski

Ciemniewo – Maria Banasiak

Rada sołecka: Jarosław Blicharski, Jacek Rutkowski, Wiesław Szczepankowski

NiewiklaMateusz Szcześniak

Rada sołecka: Agnieszka Szczepańska, Edyta Szczepańska, Wioletta Wojnowska

Kołoząb – Jan Rudziński

Rada sołecka: Artur Grzeszczak, Ewa Kajtaniak, Piotr Tobolski

Kolonia Sochocin – Waldemar Prokopczyk

Rada sołecka: Agata Chojnacka, Maria Gwiazdowska, Eryk Prokopczyk

Żelechy – Justyna Czarnecka-Russek

Rada sołecka: Natalia Czarnecka, Jacek Kotarski, Małgorzata Lenart

Jędrzejewo Sylwester Kowalski

Rada sołecka: Dariusz Jeskie, Marcin Kowalski, Robert Ślubowski

Bolęcin Maria Kretkiewicz

Rada sołecka: Sławomir Jaskłowski, Bożena Jasińska, Adam Rajca

Podsmardzewo – Krzysztof Gburzyński

Rada sołecka: Agnieszka Bińczycka, Izabela Gburzyńska, Iwona Żbikowska

Kępa – Marta Piotrowska

Rada sołecka: Ewelina Dziedzic-Bucior, Justyna Lewandowska, Tadeusz Orlikowski

Kuchary Żydowskie – Gabriela Sokołowska

Rada sołecka: Danuta Bartczak, Paweł Jasiński, Danuta Jakubowska

Idzikowice – Edward Cichocki

Rada sołecka: Agnieszka Keńska, Barbara Pilińska, Jacek Cichocki

Rzy – Marta Wierzbicka

Rada sołecka: Piotr Saraczyn, Kinga Wiktorowicz, Patryk Nosarzewski

Sochocin – Danuta Goszczyńska

Rada sołecka: Marzanna Błaszczak, Kazimierz Goszczyński, Zbigniew Karabin

Udostępnij
Twitter
WhatsApp
Skip to content