Czwartek 29 września 2022 | Imieniny: Michała, Gabriela, Rafała | blank zachmurzenie duże 11°C

Wydłużony czas pracy gminnego punktu konsultacyjno-informacyjnego w Sochocinie

Informujemy, że od 1 września punkt konsultacyjno-informacyjny rządowego programu priorytetowego pod nazwą „Czyste powietrze”, funkcjonujący w Urzędzie Miasta i Gminy Sochocin, jest otwarty w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach 10.00–15.00, a także w piątki od godz. 10.00 do 16.00.

W punkcie istnieje możliwość skonsultowania wniosku o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego ,,Czyste powietrze”, jego przygotowanie i pomoc w wypełnieniu oraz złożenie wniosku na dzienniku podawczym. Następnie wniosek przesyłany jest do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie Wydział Zamiejscowy w Ciechanowie, gdzie następuje jego ocena merytoryczna.

Szczegółowe informacje na temat programu „Czyste powietrze” można uzyskać pod numerem tel. 23 661 80 01 (wew. 29), lub znaleźć na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, pod adresem https://wfosigw.pl/.

blank

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Zmiana dodatku węglowego od dnia 20 września 2022 roku

blankSzanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że

we wtorek, 20 września weszły w życie nowe przepisy, na podstawie których, mają być rozpatrywane wnioski o wypłatę dodatków węglowych w wysokości 3 tysięcy złotych.

Więcej informacji na temat wypłaty dodatku węglowego na naszej stronie internetowej, pod następującym adresem: https://www.sochocin.pl/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-dodatku-weglowym-w-gminie-sochocin-wzor-wniosku/.

Skip to content