Wtorek 29 listopada 2022 | Imieniny: Błażeja, Saturnina | blank bezchmurnie 1°C

Wystawcy pilnie poszukiwani

blank

Masz artystyczne zdolności? Przygotowujesz regionalne produkty? Chcesz zaprezentować je szerszemu gronu osób? Nie zwlekaj. Zgłoś się jako wystawca na kolejną edycję gminnego jarmarku świątecznego w Sochocinie, który zaplanowany został na sobotę, 10 grudnia, w godzinach 10.00–13.30.

Głównie chcemy promować naszych lokalnych i rodzimych artystów. Czekamy na Was.

Jarmark odbędzie się w formule znanej Państwu z poprzednich lat, tak że serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zapisy i wszelkie informacje: Kamil Wojciechowski (kamil.wojciechowski@sochocin.pl), lub pod numerem tel. 23 661 80 01 (wew. 45).

Formularz zgłoszeniowy, a także inne informacje dotyczące tego wydarzenia, dostępne poniżej.

Formularz zgłoszeniowy

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych jarmark świąteczny

Regulamin Jarmarku bożonarodzeniowego 2022 (wersja wordowska)

Regulamin Jarmarku bożonarodzeniowego 2022 (wersja .pdf)

Informacje dot. przetwarzania danych zbieranych podczas wydarzeń organizowanych lub współorganizowanych przez miasto i gminę Sochocin

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Jarmark bożonarodzeniowy 2022 – zapraszamy na Rynek w Sochocinie

blank

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy miasta i gminy Sochocin,

w sobotę, 10 grudnia, w godzinach 10.00–13.30 na sochocińskim Rynku odbędzie się kolejna już edycja gminnego jarmarku świątecznego.

Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkanie i degustację rozgrzewającej herbaty oraz świątecznych smakołyków.

Podczas jarmarku będzie można nabyć regionalne, swojskie produkty i ręcznie wykonane świąteczne wyroby – wszystko prosto od lokalnych wystawców, przedsiębiorców, rzemieślników i rękodzielników z naszego terenu i spoza miasta i gminy Sochocin.

Wśród jarmarkowych specjałów zakupić będzie można między innymi: pięknie zdobione pierniki, ciasta, smakowite miody, kolorowe, bożonarodzeniowe ozdoby i dekoracje, a także inne niepowtarzalne produkty.

Będzie miło i świątecznie – serdecznie zapraszamy gości oraz mieszkańców miasta i gminy Sochocin, wspólnie z całymi rodzinami.

Na najmłodszych czekać będą liczne atrakcje: słodkości, zabawy i konkursy, a przede wszystkim święty Mikołaj. Atrakcją sochocińskiego jarmarku będzie również klimatyczna fotobudka. Wstęp wolny.

Organizator:

Miasto i Gmina Sochocin, we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sochocinie, Miejsko-Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sochocinie i Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych w Sochocinie.

Udział w wydarzeniu oznacza jednoznaczne i dobrowolne wyrażenie zgody, w rozumieniu art. 6 ust. 1, lit. a rozporządzenia RODO na utrwalenie i wykorzystanie wizerunku danej osoby jako uczestnika wymienionego wydarzenia, w szczególności w postaci publikacji zdjęć danej osoby w materiałach informacyjnych i promocyjnych.

Skip to content