Sobota 10 czerwca 2023 | Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty, Diany | zachmurzenie duże 16°C

Zakup preferencyjny paliwa stałego w mieście i gminie Sochocin [WZÓR WNIOSKU]

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy miasta i gminy Sochocin,

uprzejmie informujemy,

że miasto i gmina Sochocin przystąpiła do realizacji ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych, konkretnie rządowego programu sprzedaży węgla po preferencyjnej cenie 2000,00 zł brutto.

Frakcje węgla: orzech i groszek

Możliwość zakupu 1,5 tony węgla w 2022 roku i 1,5 tony w 2023 r.

Wniosek może złożyć osoba fizyczna:

  • mieszkająca w gospodarstwie domowym, na rzecz którego dokonywany jest zakup węgla,
  • gospodarstwo domowe jest prowadzone na terenie danej gminy,
  • wnioskodawca jest uprawniony do otrzymania dodatku węglowego i nie dokonywał dotychczas zakupu węgla na sezon grzewczy 2022/2023 w cenie niższej niż 2000 zł za tonę i ilości co najmniej 1,5 tony w przypadku składania wniosku do 31 grudnia 2022 roku i 3 ton w przypadku składania wniosku po 1 stycznia 2023 roku,
  • do wniosku należy załączyć zaświadczenie o otrzymaniu dodatku węglowego uzyskanego z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej,
  • za zakupiony węgiel należy zapłacić przelewem na konto Urzędu Miasta i Gminy Sochocin, numer 83 8230 0007 2022 9100 1964 0067, w terminie 3 dni od dnia złożenia wniosku o zakup węgla.

Wnioski należy składać w Wydziale Rozwoju, Infrastruktury i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta i Gminy Sochocin, pokój nr 11.

Kontakt: tel. 23 661 80 01 (wew. 29), Anna Kaniewska i Iwona Urbańska

Polecenie przelewu o zakup węgla

Wniosek o zakup preferencyjny paliwa stałego przez osobę fizyczną w gospodarstwie domowym, na zasadach określonych w ustawie o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Rusza konkurs na najpiękniejszy ogród w mieście i gminie Sochocin 2023

Burmistrz miasta i gminy Sochocin Jerzy Ryziński ogłasza konkurs na najpiękniejszy ogród w mieście i gminie Sochocin.

Wystarczy zapoznać się z regulaminem i wysłać do nas zgłoszenie. Na właścicieli najpiękniejszych zielonych zakątków czekają atrakcyjne nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 9 czerwca 2023 roku.

By zgłosić swój udział, wcześniej należy zapoznać się z regulaminem konkursu i wypełnić kartę zgłoszenia. Ocena ogrodów rozpocznie się w drugiej połowie czerwca. Rozstrzygnięcie nastąpi najpóźniej do 30 lipca.

Jury wybierze trzy najpiękniejsze ogrody, dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa. Zgłoszenia można składać w Urzędzie Miasta i Gminy Sochocin, przy ulicy Guzikarzy 9, lub drogą elektroniczną na następujący adres e-mailowy: kamil.wojciechowski@sochocin.pl – numer tel. 23 661 80 01 (wew. 48).

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy zatem mieszkańców sochocińskiej gminy do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Regulamin, karta zgłoszenia, a także więcej informacji na stronie internetowej www.sochocin.pl.

Skip to content