Szukaj
Close this search box.
Czwartek 13 czerwca 2024 | Imieniny: Lucjana, Antoniego | zachmurzenie duże 14°C

Zapraszamy na szkolenie online dla kół gospodyń wiejskich

Zapraszamy na szkolenie online dla kół gospodyń wiejskich.

Szkolenie są bezpłatne dla uczestników i skierowane do 200 osób będących członkami kół gospodyń wiejskich. O kwalifikacji decyduje wiek oraz kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo będą miały osoby do 35. roku życia.

Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniach proszone są o wypełnienie kwestionariusza rekrutacyjnego na stronie internetowej: https://forms.office.com/r/YXaXVDittR.

Rekrutacja trwa do dnia 20 sierpnia do godziny 20.00.

W pierwszym etapie, już we wrześniu 2022 roku będą odbywać się szkolenia z zakresu „Wzmacnianie potencjału KGW, poprzez zaangażowanie w partnerstwa międzysektorowe”, obejmujące tematy:

  • moduł 1: sieciowanie i klastrowanie (tematem tego szkolenia będzie tworzenie sieci, partnerstw i klastrów w celu rozwijania współpracy społeczno-gospodarczej organizacji działających na obszarach wiejskich, głównie KGW. Zagadnienia te zostaną przedstawione pod kątem uwarunkowań prawnych, ekonomicznych, organizacyjnych i efektywnego zarządzania. Pokazane zostanę cele, jak również korzyści i sposoby podejmowania skutecznych przedsięwzięć partnerskich. Podane zostaną przykłady inicjatyw w tym zakresie.),
  • moduł 2: komunikacja interpersonalna,
  • moduł 3: produkcja i przetwórstwo,
  • moduł 4: e-comers (handel internetowy/handel elektroniczny).

Więcej informacji na temat projektu na stronie internetowej, pod następującym adresem: https://urk.edu.pl/index/site/8315.

Operacja pod nazwą „Projekt edukacyjny dla KGW oraz Kreatorów Przedsiębiorczości Wiejskiej (KPW) współfinansowana przez „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2022–2023 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp
Skip to content