Szukaj
Close this search box.
Czwartek 13 czerwca 2024 | Imieniny: Lucjana, Antoniego | zachmurzenie duże 14°C

22. edycja konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego

Źródło grafiki: www.nagroda.mazovia.pl

Samorząd Województwa Mazowieckiego już po raz 22. organizuje konkurs Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego, pragnąc nagrodzić wybitnych mieszkańców naszego regionu za szczególne zasługi w zakresie promocji województwa mazowieckiego w kraju i na świecie w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony szeroko pojętej kultury, w tym kultury masowej.

To uhonorowanie pracy i talentu ludzi niepospolitych, którzy z potrzeby serca intensywnie działają na rzecz wspólnoty mazowieckiej. Zapraszamy zatem do zgłaszania kandydatów.

Nabór wniosków przewidziany jest do 21 czerwca br. Spośród nominowanych przez uprawnione podmioty, kapituła wyłoni 10 laureatów, którzy otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. zł oraz pamiątkową statuetkę.

Szczegółowe warunki i tryb postępowania konkursowego zostały określone w regulaminie konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego, dostępnym na stronach internetowych www.mazovia.pl oraz www.nagroda.mazovia.pl.

Wnioski do 22. edycji konkursu należy składać na formularzach zgłoszeniowych, odpowiednio dla osób fizycznych oraz podmiotów niebędących osobą fizyczną, z dopiskiem na kopercie: 22. EDYCJA KONKURSU NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO, w nieprzekraczalnym terminie:

1) pocztą do 21 czerwca 2021 roku (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Kultury, Promocji  i Turystyki, ul. Brechta 3, 03-472 Warszawa;

2) lub osobiście do 21 czerwca 2021 roku w siedzibie Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Brechta 3, Warszawa, do godz. 16.00.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów 22 59 79 539 lub 22 59 79 228 oraz poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: nagroda@mazovia.pl.

W załączniku regulamin konkursu i wzory formularzy zgłoszeniowych.

Wniosek zgłoszeniowy – osoby fizyczne

Wniosek zgłoszeniowy – podmioty niebędące osobami fizycznymi

Regulamin

Udostępnij
Twitter
WhatsApp
Skip to content