Czwartek 29 września 2022 | Imieniny: Michała, Gabriela, Rafała | blank zachmurzenie małe 10°C

Nowa droga na pograniczu Milewa i Żelech. Przebudowana dzięki wsparciu samorządu województwa mazowieckiego

Zakończyły się prace związane z modernizacją drogi gminnej w miejscowości Milewo i miejscowości Żelechy.

Przypomnijmy, przedsięwzięcie w tych dwóch miejscowościach obejmowało asfaltowanie odcinka drogi o długości 363 metrów bieżących. Ponadto w ramach inwestycji wykonane zostało również odwodnienie, powstały pobocza z kruszywa łamanego, a także zjazdy.

Cała inwestycja kosztowała blisko 177 tys. zł, ale jak już informowaliśmy wcześniej, sochociński samorząd otrzymał wsparcie finansowe na realizację tego zadania ze środków budżetu województwa mazowieckiego w zakresie budowy oraz modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych, w wysokości 50%.

Roboty drogowe prowadził Zakład usługowo-handlowy „Sebud” z siedzibą w Ciechanowie.

Przypomnijmy jeszcze, że w roku 2020 w Milewie przeprowadzono modernizację, w ramach której na odcinku o długości 920 metrów bieżących położono asfalt. Więcej informacji na ten temat: https://www.sochocin.pl/nowa-droga-w-milewie-przebudowana-dzieki-rzadowemu-wsparciu/.

blank

blank

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Zmiana dodatku węglowego od dnia 20 września 2022 roku

blankSzanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że

we wtorek, 20 września weszły w życie nowe przepisy, na podstawie których, mają być rozpatrywane wnioski o wypłatę dodatków węglowych w wysokości 3 tysięcy złotych.

Więcej informacji na temat wypłaty dodatku węglowego na naszej stronie internetowej, pod następującym adresem: https://www.sochocin.pl/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-dodatku-weglowym-w-gminie-sochocin-wzor-wniosku/.

Skip to content