Czwartek 29 września 2022 | Imieniny: Michała, Gabriela, Rafała | blank zachmurzenie małe 10°C

„Postaw na rodzinę” – radosny piknik w Sochocinie [ZDJĘCIA]

W piękną, słoneczną sobotę, 4 września na Stadionie Gminnym w Sochocinie zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się piknik rodzinny zorganizowany w ramach kampanii „Postaw na rodzinę”.

Na najmłodszych czekało wiele atrakcji, między innymi: dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny i samolotowy basen. Ponadto były gry, zabawy oraz przeróżne konkursy. Tu o dobre humory dzieci zadbał animator. Rozdawane były także gadżety gminne, również takie zawierające hasło „#SZCZEPIMYSIĘ”.

Nie mogło zabraknąć też pokazu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, który przygotowali strażacy-ochotnicy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sochocinie, a także pokazu sprzętu strażackiego.

Podczas pikniku odbył się również mecz drużyn rocznika 2007, w którym sochocińska Wkra 6:0 pokonała Kryształ Glinojeck.

Organizatorami sobotniego wydarzenia byli Miejsko-Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sochocinie oraz miasto i gmina Sochocin, natomiast partnerem imprezy był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sochocinie.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Zmiana dodatku węglowego od dnia 20 września 2022 roku

blankSzanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że

we wtorek, 20 września weszły w życie nowe przepisy, na podstawie których, mają być rozpatrywane wnioski o wypłatę dodatków węglowych w wysokości 3 tysięcy złotych.

Więcej informacji na temat wypłaty dodatku węglowego na naszej stronie internetowej, pod następującym adresem: https://www.sochocin.pl/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-dodatku-weglowym-w-gminie-sochocin-wzor-wniosku/.

Skip to content