Czwartek 29 września 2022 | Imieniny: Michała, Gabriela, Rafała | blank zachmurzenie małe 10°C

Rusza długo oczekiwany remont mostu w Kępie. Sprawdź, od kiedy będą objazdy [MAPKI]

Rusza długo oczekiwany remont mostu w Kępie. Sprawdź, od kiedy będą objazdy [MAPKI]

Już wkrótce rusza długo oczekiwany remont drewnianego mostu na rzece Wkrze w miejscowości Kępa. Prace rozpoczną się 5 czerwca i potrwają około sześciu miesięcy. Przeprawa leży w ciągu drogi powiatowej na terenie gminy Sochocin i obydwa samorządy będą partycypować w kosztach tej inwestycji. W tym czasie, most będzie zamknięty dla ruchu, a kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość i korzystać z objazdów drogami: Malużyn–Sadek–Kępa.

Jak będzie w tym czasie wyglądała organizacja ruchu? Jakie będą objazdy? Oto mapy, na których prezentujemy wszystkie zmiany na czas planowanego remontu mostu w Kępie. Warto zapoznać się z nimi już wcześniej, aby wiedzieć, czego można się spodziewać.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Zmiana dodatku węglowego od dnia 20 września 2022 roku

blankSzanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że

we wtorek, 20 września weszły w życie nowe przepisy, na podstawie których, mają być rozpatrywane wnioski o wypłatę dodatków węglowych w wysokości 3 tysięcy złotych.

Więcej informacji na temat wypłaty dodatku węglowego na naszej stronie internetowej, pod następującym adresem: https://www.sochocin.pl/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-dodatku-weglowym-w-gminie-sochocin-wzor-wniosku/.

Skip to content